czwartek, 5 września 2019

WCIERKA BANFI HAJSZESZ

O wcierce tej bardzo dużo czytałam na różych forach, blogach i zazwyczaj same pozytywne opinie.  Pewnie większości włosomaniaczek wcierka ta jest dobrze znana, ja poznałam ją niedawno a to przez to, że jakos nie jestem wielką fanką wzciek. Miałam kilka nieudanych prób, ale postanowiłam spróbować ponownie ich używac i postawiłam na tą. 

Od producenta/Skład:

Opakowanie:
Wcierka znajduje się w plastikowej butelce o pojemności 250 ml. Szata graficzna jest dośc specyficzna taka ,,hinduska". 
Cena to około 20 zł. 

Konsystencja/Zapach:
Wcierka ma płynną konsystencję, przez co moim zdaniem jest bardzo wydajna. Ma dość specyficzny zapach- kwaskowaty. Może być nieprzyjemny, ale mi osobiście nie przeszkadza. 


Moja opinia:

Wcierki używałam codziennie. Wcierałam ją  dokładnie w skórę głowy. Jestem teraz po miesięcznej kuracji wcierką  i już mogę trochę powiedziec o efektach. Na szczeście zauważyłam że wcierka w małym stopniu, ale zawsze to coś ograniczyła wypadanie włosów. Jest ich znacznie mniej po umyciu w odpływie oraz przy rozczesywaniu włosów rano. Choć nie jest to jeszcze stan do jakiego dążę, Mam nadzieję, że przy dłuzszym stosowaniu jej, wypadanie włosów ograniczy się do minimum. Płyn nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje swędzenia, nie zauwazyłam aby spowodował u mnie łupież. Nie wpłynął również na wzmożone przetłuszczanie skóry głowy. Nie zauwazyłam również żeby wcierka wpłynęła na szybszy przyrost włosów. 

Podsumowując,Jestem zadowolona z kuracji wcierką . Przyniosła mi nadzieję, na to, że może pomóc mi pozbyc się problemu wypadających włosów. 
A jakie są Wy radzicie sobie z wypadającymi włosami?


10 komentarzy :

 1. Mam w planach ją wypróbować jak tylko skończę Jantar :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na razie rezygnuję z wcierek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Patrząc na zdjęcia, wydaje się że nie ma żadnego aplikatora więc pewnie ciężko się ją nakłada...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że z czasem efekty będą jeszcze lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam jeszcze nie czynienia z tą wcierką ale przymierzam się do jej zakupu, bo wszyscy bardzo ją chwalą za efekty działania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Markę znam, ale tej wcierki nie miałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam ją w planach i chyba niebawem będzie moja :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ograniczenie wypadania włosów nie jest niestety takie proste ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. O wcierce tej bardzo dużo czytałam na różych forach, blogach i zazwyczaj same pozytywne opinie. Pewnie większości włosomaniaczek wcierka ta jest dobrze znana, ja poznałam ją niedawno a to przez to, że jakos nie jestem wielką fanką wzciek. Miałam kilka nieudanych prób, ale postanowiłam spróbować ponownie ich używac i postawiłam na tą.
  ecommerce development company , ecommerce website development company , ecommerce web development company , ecommerce website design company , ecommerce web design company , ecommerce website company , ecommerce design company , ecommerce solutions company

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka