poniedziałek, 22 grudnia 2014


Czas przygotowań do świąt to bez wątpienia bardzo pracowity okres. Mamy wtedy na głowie porządki, przygotowanie Wigilii, świątecznych ciast. Ja  w tym szale przedświątecznych prac postanowiłam znaleźć chwilę czasu i wieczorem ogladnąć filmy właśnie o świątecznej tematyce :)
Oto moje typy:

1. Świąteczna historia 

                                                                             
Piękna i wzruszająca historia o tym jak chłopiec może może zmienić życie mężczyzny który dla sukcesów finansowych zaniedbał swoją rodzinę. Pochłonięty pracą w ostatniej chwili przypomina sobie o świątecznych prezentach. W poszukiwaniu niespodzianek dla żony i córki, Rob spotyka ośmioletniego Nathana. Chłopczyk również szuka prezentu dla ukochanej mamy. Ma być to wyjątkowy prezent. Spotkanie to jest dla Roba niezwykłą lekcją o życiu i miłości. Bardzo polecam, oglądając płakałam.
2. Listy do M. 

Chyba większość zna tą komedię romantyczną. Jak dla mnie jest to jedna z lepszych polskich produkcji, która doskonale wprowadza mnie w świąteczny klimat. Jest lekka, łatwa i przyjemna i właśnie w taki sposób powinniśmy przeżywać Swięta :)
3. To właśnie miłość 

Oglądając ten film śmiejemy się i wzruszamy na zmianę. Nie jest może film z  oryginalną fabułą , ale nie sposób nie poddać się jego ciepłemu klimatow Oglądamy 10 historii, z których każda ma swój początek i koniec i każda pokazuje miłość w innym wydaniu. Bohaterowie opowieści ulegają przedświątecznemu nastrojowi, który sprzyja wyzwalaniu cieplejszych uczuć. W czasie, gdy wszyscy bardziej żywiołowo reagują na wszelkie przejawy zainteresowania ze strony bliźnich zdecydowanie łatwiej się zakochać.
                      
Najprawdopodobniej to będzie mój ostatni wpis przed świętami :) 
Dlatego życzę Wam:  Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia

spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej !! 

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka