Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

poniedziałek, 28 października 2019

Okres z Gentle Day

Dzisiejszy post kieruję do kobiet. Mowa w nim będzie o podpaskach Gentle Day, które otrzymałam do przetestowania jakis czas temu. Jak spisały się u mnie te produkty? Zapraszam do wpisu ;)Najwyższej jakości Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym to podpaski, do produkcji których nie używa się materiałów szkodliwych i alergizujących. Są całkowicie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. pH przyjazne dla skóry. Podpaski Gentle Day® są ekologiczne. Zapewniają uczucie świeżości i komfortu, przepuszczają powietrze, zapewniają skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie oraz pakowanie podpasek w oddzielne saszetki chroni przed wilgocią i mikroorganizmami. 


Podpaski ekologiczne Gentle Day na noc z paskiem anionowym FAR-IR ANION
Bardzo ważne dla mnie jest aby podczas miesiączki mieć duży komfort nocą, ponieważ zwłaszcza podczas tej pierwszej nocy okresu mam najbardziej obfite krwawienie.   Podpaski overnight posiadają specjalny pasek anionowy. Jego zadaniem jest hamowanie przykrego zapachu oraz niedopuszczanie do rozwoju bakterii, jak w przypadku zwykłych wkładek.  To dla mnie bardzo ważne żeby rano budzić się świeżo  a nie z przykrym zapaszkiem :D. 
Posiada ona cztery skrzydełka, dzięki czemu trzyma się na miejscu niezależnie od przyjmowanej pozycji. Górna warstwa jest skonstruowana tak aby płyny dostawały się od razu do wnętrza podpaski. Dzięki temu czujemy się świeżo i sucho. 


Wkładki ekologiczne Gentle Day do codziennego stosowania z paskiem anionowym ECO FAR-IR ANION
Wkładki te mają  sprawdzić się do codziennego stosowania zarówno przed miesiączką jak i podczas występowania na przykład plamienia.  Dzięki temu, że są hipoalergiczne możemy mieć  pewność, że nie będą nas uczulały czy podrażniały. Co ważne nie zawierają dioksyny, substancji syntetycznych oraz  petrochemicznych, są wolne od modyfikacji GMO .Wkładki higieniczne przepuszczające powietrze i są biodegradowalne. Mogą być w pełni utylizowane, nie zagrażając przy tym środowisku naturalnemu. Samo opakowanie również  wykonano z materiałów, ulegających  biodegradacji.
Podpaski ekologiczne Gentle Day na dzień z paskiem anionowym FAR-IR ANION
Podpaski te mają zapewnić jak najlepszy komfort noszenia w ciągu dnia. Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex 100, który spełnia wszelkie wymagania ekologiczne w kwestii produktów mających kontakt ze skórą. Mamy więc pewność, że nie będą nam sprawiać dyskomfortu w ciągu dnia. U mnie zwłaszcza latem, szybciej niż zwykle robiły się odparzenia na skórze po niektórych podpaskach. A  te są idealne na dzień, ponieważ są niezwykle wchłonę i wygodne. Wyprodukowane zostały z najwyższej jakości bawełny naturalnej i paska anionowego. Przepuszczają one powietrze, nie dopuszczają do rozprzestrzeniania się bakterii wewnątrz podpaski, a do tego gwarantują uczucie wygody i przyjemności ich noszenia. 


Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nad tym, że podpaski mogą być szkodliwe dla skory okolic intymnych. Ale testowanie tych produktów skłoniło mnie do przeanalizowania niektórych problemów z którymi borykałam się podczas tych dni, jak pieczenie, odparzenia czy przykry zapach. Teraz wiem, że to wina nieodpowiednich podpasek.  Teraz   mogę stwierdzić, że warto przerzucić się na naturalne składniki i chętnie będę sięgać po produkty tej marki. Co prawda są trochę droższe ale po pierwsze są ekologiczne a po drugie nasza skóra się nam odwdzięczy. A i po trzecie  jest coś ważniejszego niż pełen komfort podczas okresu? 

9 komentarzy :

 1. Dobrze wiedzieć, że to podpaski dobre jakościowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. uuuu ciekawe, chętnie bym wypróbowała i też nigdy się nie zastanawiałam za bardzo nad jakością tego co używam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm..szczerze to podpaski wcale takie ekologiczne nie są..najbardziej w tek kwestii sprawdzają się kubeczki które są wielorazowe i nie lądują do kosza po jednym okresie :)

  https://redamancyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tej marce, ale dobrze wiedzieć, że się sprawdziły. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Posiada ona cztery skrzydełka, dzięki czemu trzyma się na miejscu niezależnie od przyjmowanej pozycji. Górna warstwa jest skonstruowana tak aby płyny dostawały się od razu do wnętrza podpaski. Dzięki temu czujemy się świeżo i sucho. stitching unit , ladies tailor , custom tailor , tailor near me , tailor shop , Online Tailor Shop , tailoring company

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! this is Amazing! Do you know your hidden name meaning ? Click here to find your hidden name meaning

  OdpowiedzUsuń
 7. "Adding our articles to your blog list!

  We are from Tropika Club Magazine
  To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please visit Tropika Club now.

  Some of the articles at Tropika Club Magazine would be:

  1. 6 Facial Washes Effective against Acne You can Buy in Singapore

  2. Stuck at Home? Enjoy Nature with These Live Feeds

  3. How To Stop And Reduce Hair Loss [Part 1]

  4. 5 Ways to Supercharge Your Workout

  5. The Best Ways to Heal Dry, Cracked Hands "

  OdpowiedzUsuń
 8. "
  A shout out from the Tropika Club Magazine.

  Tropika Club Magazine is your leading online magazine for the discerning male and female Singaporean. We cover various topics of interest, ranging from beauty and vogue for her, and grooming and style for him, as well as city and destinations and top picks. To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please click on this link

  Check out some of our articles below as our contribution to your blog roll:

  1.Top 10 Spa And Massage Services In Downtown Singapore

  2.Top 10 Best Rojak in Singapore

  3.Top 10 Best Carrot Cake in Singapore

  4.Top 10 Best Economical Fried Bee Hoon In Singapore

  5.Top 10 Spa And Massage Services In North-Eastern Singapore"

  OdpowiedzUsuń
 9. "
  A big holler from Tropika Club Magazine.

  Tropika Club Magazine is your leading online magazine for the discerning male and female Singaporean. We cover various topics of interest, ranging from beauty and vogue for her, and grooming and style for him, as well as city and destinations and top picks. To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please click on this link

  Check out some of our articles below as our contribution to your blog roll:

  1. Top 10 Brows & Lashes In North Of Singapore

  2.Top 10 Hair Removal Salons In Northern Of Singapore

  3.7 Signs and Symptoms of Vitamin D Deficiency

  4. Your Top 11 Escape Rooms in Singapore - Can You Break Free?

  5.61 Free Online Courses with Harvard University"

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka