Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

czwartek, 9 czerwca 2022

Biznes Avon

 Czy wiedziałyście że Avon oprócz zostania ich konsultantką oferuje również bycie liderem? Co to oznacza? Lider buduje własny zespół konsultantek, zarabiając na tym. Pracujesz na własny rachunek, na zasadach działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie. Będąc liderem możesz liczyć na większe zarobki, elastyczną pracę, rozwój osobisty oraz na poznanie wielu ciekawych osób. Sprawdź czy biznes Avon jest dla Ciebie :) 4 komentarze :

 1. Pamiętam wiele lat temu koleżanka była konsultantką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam ani konsultantką ani liderką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie Avon teraz ma dużo lepszych kosmetyków niż kiedyś. Jednak no bycie konsultantką teraz mało się co opłaca, ale jak ktoś kupuje dla siebie i przy okazji innym to może ma sens

  OdpowiedzUsuń
 4. A ile można wyciągnąć jako lider?

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka