niedziela, 26 kwietnia 2015

Testuję z Marizą- lakiery do paznokci

Dzisiaj czas na recenzję ostatnich kosmetyków. A są to :  Lakier do paznokci-Mariza Selective be chic  i Lakier do paznokci-Mariza Care & Colour.
Mariza Selective be chic 

Od producenta: 
Lakier, dzięki dużej zawartości pigmentów, pokrywa paznokcie intensywnym kolorem, a zawarte w nim migoczące drobinki nadają wyjątkowy połysk. Specjalnie dobrany polimer zapewnia lakierowi elastyczność i lepszą przyczepność do płytki paznokcia co przedłuż jego trwałość.

Opakowanie:
Lakier zamknięty jest w ładnej buteleczce w kształcie walca. Bardzo polubiłam pędzelek, bo fajnie i równomiernie nakłada  się nim lakier. 

Konsystencja:
Konsystencja jest typowa dla lakieru- nie za rzadka, nie za gęsta. Dzięki temu lakier podczas zmywania nie spływa z paznokci. 

Moja opinia: 
Lakier bardzo dobrze rozprowadza się po płytce paznokcia, nie pozostawia smug. Lakier schnie około 10-13 minut, czyli w podobnym czasie jak inne lakiery. Niestety trwałość nie jest najlepsza, ponieważ zaczął mi odpryskiwać już po około dwóch dniach. Po tym czasie paznokcie wymagały poprawki. 
Kolor bardzo mi się spodobał, jest to taka czerń z drobinkami brokatu. 

Mariza Care & Colour

Od producenta:
Szybkoschnąca i wytrzymała emalia do paznokci. Zawiera prowitaminę B5 oraz wapń dzięki którym wzmacnia paznokcie i zapobiega ich rozdwajaniu się.

Opakowanie:
Lakier znajduje się w prostokątnym słoiczku. Pędzelek również bardzo mi się podoba, bardzo dobrze pokrywa płytkę paznokcia.

Konsystencja:
Konsystencja na plus, również ani za rzadka ani za gęsta. 

Moja opinia: 
Do idealnego krycia potrzeba dwóch warstw, czasem jednej. Lakier trzyma się trochę dłużej na paznokciach- 3-4 dni. 
Kolor! Cudny bardzo intensywny fiolet. Mój pierwszy lakier w takim kolorze. Jest nim zachwycona. Uważam, że świetnie nadaje się na lato, przy opalonych dłoniach będzie wyglądał fantastycznie

Podsumowując,  Oba lakiery bardzo mi się spodobały. Jednak co do koloru bardziej urzekł mnie lakier w kolorze tego pięknego fioletu. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka