poniedziałek, 20 czerwca 2016

GOLDEX-Srebro Nanokoloidalne Niechemiczne, czyli srebro w pielęgnacji

Kilka miesięcy  temu, na blogu Rodzinka Testuje wygrałam Srebro Nanokoloidalne. Przyznam, że nie miałam pojęcia co to takiego, ale pomyślałam, że skoro to czyste srebro, to działanie nie może być byle jakie. Cały czas byłam przekonana, że przyjdzie do mnie krem, a okazało się, że pod nazwą Srebro Nanokoloidalne kryje się bezbarwny płyn.  

Od producenta:
Srebro Nanokoloidalne  (H2O  Ag) Niechemiczne, to płyn do codziennej higieny skóry twarzy oraz całego ciała. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji różnego rodzaju skóry osób w różnym wieku - kobiet i mężczyzn.
- To skuteczny  oczyszczająco-pielęgnacyjny produkt kosmetyczny, który może być polecany do codziennej higieny skóry twarzy i ciała osób z różnego rodzaju skórą i w różnym wieku.
- Delikatnie, nie powodując żadnych podrażnień, ale jednocześnie bardzo dokładnie oczyszcza skórę z różnego rodzaju zanieczyszczeń środowiskowych oraz serum, dając w efekcie uczucie czystej, matowej, zadbanej i odpowiednio wypielęgnowanej skóry.
- Dzięki innowacyjnej formule nanokoloidalnego srebra pomaga chronić przed bakteriami, których rozwój powoduje na skórze nieprzyjemny zapach, pozwalając na dłuższy czas zachować uczucie świeżości i czystości.
- Nie powoduje przesuszenia ani jakiegokolwiek podrażnienia czy też wzmożonego napięcia skóry.
- Dzięki  właściwościom kojąco-regenerującym i antybakteryjnym srebra, płyn przynosi ulgę skórze podrażnionej, zaczerwienionej np. po goleniu lub w przebiegu innych zmian.
- Skuteczne oczyszczenie, neutralizacja zapachu potu dzięki działaniu antybakteryjnemu, oraz właściwości kojąco-regenerujące sprawiają, iż skóra jest doskonale wypielęgnowana i przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
- Jest bardzo praktyczny i łatwy w użyciu niemal w każdych warunkach, gdyż nie wymaga spłukiwania. Na skórze po użyciu płynu nie pozostaje jakikolwiek "film", który mógłby powodować niekorzystne uczucie napięcia, ściągania, czy też "świecenia" lub "błyszczenia" skóry.

Skład:
Aqua, Silver (nano)
Opakowanie:
Produkt jest dostępny w trzech pojemnościach: 140, 500 i 1000 ml, których ceny wynoszą następująco: 49, 89 i 147 zł. Buteleczka zawiera atomizer. Jest bardzo praktyczna, wykonana z przezroczystego materiał, dzięki czemu możemy kontrolować zużycie. Dodatkowo buteleczka znajdowała się w tekturowym pudełeczku, na którym zawarte były wszystkie najważniejsze informacje na temat produktu. 

Konsystencja/ Zapach:

Srebro ma wodnistą konsystencję, po spryskaniu twarzy bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy na twarzy. 
Jest bezzapachowe, tak naprawdę przypomina wodę. 

Moja opinia:
Srebra używałam około 5 razy w tygodniu, 1 raz dziennie najczęściej wieczorem po umyciu twarzy. 
Mam skórę mieszaną w kierunku do suchej, na której od czasu do czasu goszczą wypryski i zaskórniki. 
Płyn ten stosuję od 6 tygodni. Na początku nie widziałam żadnych zmian, ani nie minimalizował przetłuszczania skóry, nie ograniczył występowania wyprysków, Po około trzech tygodniach zaczęłam zauważać efekty- skóra zaczęła się wolniej przetłuszczać. Na następne efekty nie trzeba było długo czekać: wypryski zaczęły się zdecydowanie rzadziej pojawiać, skóra oczyszczać, a pory zostały ładnie zwężone. Efektami jestem zachwycona. 
Ponadto nanosrebro przywraca poziom nawilżenia skóry. co również jest zauważalne, Moja skóra, która ma tendencje do okresowego przesuszenia znacznie szybciej regenerowała się po jego użyciu. 
Myślę, że płyn ten doskonale sprawdziłby się również latem w upalne dni. Z powodzeniem mógłby zastąpić wodę termalną, ponieważ doskonale odświeża twarz. 
Dzięki temu kosmetykowi cera stała się promienna i wyraźnie gładsza.

Podsumowując, Polecam srebro nanokoloidalne wszystkim, którzy borykają się z przetłuszczającą i trądzikową skórę, Gwarantuję, że po stosowaniu srebra wasz problem zostanie znacznie zminimalizowany :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka