sobota, 4 czerwca 2016

Ulubieni w maju

Mój ulubiony miesiąc dobiegł już końca, dlatego dzisiaj chciałam Was zaprosić na małe podsumowanie maja  Jesteście ciekawi co znalazło się w moich wiosennych ulubieńcach?


1. Ulubiony kosmetyk
Sally Hansen- diamentowa, wzmacniająca odżywka do paznokci
 Mój ostatni hit, jeśli chodzi o pielęgnację paznokci. Było to moje pierwsze spotkanie z tą marką i od razu udane. Nie bez powodu kosmetyki Sally Hansen cieszą się dobra opinią w blogosferze. Ja zdecydowałam się na tę odżywkę głównie dlatego, że ostatnio moje paznocie były w bardzo złej kondycji, a wcześniejsza odżywka z Eveline przestała na nie działać. Dzięki tej, moje paznokcie wróicły do formy, znacznie mniej się rozdwajają, są mocniejsze i znacznie lepiej się prezentują.

2. Ulubiony zapach
Avon, Femme
Zapach jest kwiatowo-owocowy, dlatego według mnie idealnie sprawdza się wiosną. Czuć w nim śliwkę, magnolię, zapach rozwija sie z czasem. Nie jest ciężki ani duszący. Długo utrzymuje się na skórze. Dla mnie strzał w 10.

3. Ulubiona piosenka
Sia- Cheap Thrills ft. Sean Paul
Jest to energetyczny kawałek utrzymany w klubowym klimacie, który bardzo dobrze się słucha. Mi dodatkowo bardzo podoba się teledysk. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka