piątek, 17 czerwca 2016

MERZ SPECIAL - początek kuracji suplementem

Walka o poekna skórę włosy i paznokcie nie powinna kończyć się na stosowaniu kosmetyków jedynie od zewnątrz. Aby pielęgnacja była kompleksowa należy do niej włączyć również kosmetyki działające od wewnątrz naszego organizmu. Dlatego, gdy odezwała się do mnie  Pani Ewa z firmy MERZ SPECIAL i zaproponowała 3-miesięczną kurację suplementem diety zapewniajacym zdrowy wygląd skóry i paznokci. Jestem dopiero na początku kuracji, więc dzisiaj przedstawię Wam produkt od technicznej strony, a na wpis o pierwszych efektach możecie spodziewać się już w połowie kuracji.

Od producenta:

               Skład:               
2 drażetki (dawka dobowa) zawierają:
Skład % realizacji dziennego zalecanego spożycia

Witamina C                         120 mg         150%
Niacyna                              30 mg1         187%
Witamina E                         13,4 mg2      112%
Kwas pantotenowy             7,2 mg          120%
Witamina B6                       3,2 mg          229%
Witamina B2                       2,6 mg          186%
Witamina B1                       2,4 mg          218%
Witamina A                         787 μg3         98%
Folacyna (kwas foliowy)        400 μg          200%
Biotyna                                60 μg            120%
Witamina B12                     2 μg              80%
Żelazo                                 5 mg             36%
Cynk                                   5 mg             50%
Sproszkowane białko soi    50 mg *
w tym:               Cysteina 0,55 mg *
                          Metionina 0,55 mg *
Efekt systematycznej i prawidłowej suplementacji:
Promienna skóra o zdrowym wyglądzie- zawarte w Merz Spezial Dragees witaminy z grupy B, witaminy C i E, cynk oraz nikotynamid odżywiaja skórę i opóźniają procesy jej starzenia.
Gęste, lśniące włosy- Biotyna, aminokwasy: cysteina i metionina, kwas foliowy, niacyna, kwas pantotenowy oraz ryboflawina zawarte w Merz Spezial Dragees sa odpowiedzialne za wzrost włosów i wzmocnienie ich struktury
Piękne mocne paznokcie- Strukturę paznokcia budują zawarte w Merz Spezial Dragees; cynk, żelazo, pantotenian wapnia i aminokwasy zawierajace siarkę.

Merz Spezial Dragees jest zalecany w celu poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci. 


Opakowanie:
Suplement znajduje się w opakowaniu z nieprzezroczystego, białego szkła. Ze względu na materiał, z którego go wykonano, tabletki hałasują, gdy przy potrząsaniu. Opakowanie schowane w kartoniku, w którym znajduje się ulotka z potrzebnymi informacjami. Ogólnie opakowanie bardzo mi się podoba jest solidne i wygodne, bardzo łatwo wyjąć z niego drażetki. Zakręcane jest plastikową nakrętką. 
Występuje w ilości 60 lub 120 tabletek, a jego cena waha się od 30 do nawet 60 zł, w zależności od apteki. 
Tabletki:
Tabletki są niewielkich rozmiarów, dlatego nie powinno mieć się trudności z ich połykaniem. Dodatkowo dla ułatwienia pokryte są powłoczką. Są ładnego, różowego koloru. 
Producent zaleca aby łykać je 2 razy dziennie, co dla mnie nie jest zbyt wygodne, ponieważ muszę się bardzo pilnować aby o tym pamiętać. 

Na jakie efekty liczę po zakończeniu kuracji? 

Na pewno chciałabym aby kuracja przyczyniła się do zmniejszenia wypadania włosów oraz na szybszy porost włosów. 
Z cerą nie mam ostatnio większych problemów, ale wiadomo odżywienie od środka na pewno jej się przyda. Czytałam na kilku blogach, że suplementacha Merz Special przyczyniła się u kilku dziewczyn do ładnego wyrówniania kolorytu skóry.
Największe oczekiwania wiążę chyba z poprawą stanu paznokci, ponieważ mimo, że ich stan ostatnio znacznie poprawił się po stosowaniu Diamentowej odżywki z Hally Hansen to i tak nie są one w takiej ,,formie" w jakiej były jeszcze kilka miesięcy temu. Mam nadzieję, że pastylki całkiem zlikwidują ich rozdwajanie się i łamiliwość.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka