piątek, 4 stycznia 2019

Evree- aksamitnie wygładzający krem do rąk

O marce Evree bardzo głośno zrobiło się w blogosferze, a to za sprawą bardzo dobrych kosmetyków w śmiesznie, niskiej cenie. Ja dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję wygładzajacego kremu do rąk. Mam dobre doświadczenia po używaniu wersji odżywczej , wiec jeśli jesteście ciekawi jak srawdził się ten to zapraszam ;)

Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Krem znajduje się w niebieskiej tubce z białymi napisami, zamykanej na zatrzask. Bardzo łatwo wydobywa się z niej krem.Pojemność to 100 ml, a cena około 9 zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Krem jest białego koloru, ma dość gęstą konsytencję, ale łatwo się go rozsmarowywuje. Pozostawia na skórze delikatny film, który szybko znika. 
Zapach jest delikatny, trochę słodki ale bardzo przyjemny.

Moja opinia:
Krem rzeczywiście doskonale odżywia skórę rąk. Zaraz po jego aplikacji jest ona miękka, gładka i nawilżona. Efekt ten utrzymuje się dość długo. Skóra moich dłoni nie jest mocno przesuszona, dlatego dla mnie nawilżenie, które daje krem jest wystarczające. Nawet zimą, gdy dłonie narażone są na działanie zimnego wiatru czy mrozu, przez co skóra staje spierzchnięta działanie kremu pozwoliło ją ukoić i zregenerować.  Krem ten jest dedykowany osobom, które posiadają suchą i wrażliwą skórą i myślę, że działaniem kremu byłyby usatysfakcjonowane. Krem naprawdę wygładza szorstkie dłonie, pozostawiając je bardzo miękkie. 

Podsumowując, Dzięki temu kremowi szybko doprowadzam wysuszoną skórę rąk do porządku i na pewno nie raz będę do niego wracać. Mam zamiar przetestować inne kremy z tej serii :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka