Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

środa, 14 października 2020

BIELENDA- carbo detox, oczyszczająca maska węglowa

Maski Bielendy z serii Carbo Detox zwojowały  blogosferę już jakiś czas temu. Ja maseczkę oczyszczającą  z aktywnym węglem i glinką zieloną do skóry tłustej i mieszanej stosuję już od dłuższego czasu bardzo regularnie i dzisiaj zapraszam Was na recenzję tej maseczki.

Od producenta:
Opakowanie:
Maseczka zamknięta została w saszetce o pojemności 8g, która starcza mi na 2 zastosowania. 
Cena maseczki to około 3zł. 

Konsystencja/Zapach:
Maseczka ma delikatną, kremową konsystencję. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Delikatnie zastyga, ale równie łatwo się zmywa. 
Zapach maski jest świeży, trochę kwiatowy, bardzo przyjemny.

Moja opinia:

Co o myślę o maseczce? Cóż początkowo miałam lekkie obawy co do efektu jaki uzyskam, bałam się podrażnienia i zaczerwienienia skóry, że maska będzie po prostu za mocna. Jednak już po zmyciu maski dało się zauważyć doskonałe oczyszczenie (tego akurat oczekiwałam), ładny i zdrowy wygląd skóry, dobre nawilżenie, brak uczucia ściągnięcia skóry i podrażnienia.  Maseczkę aplikuje się bardzo wygodnie, zresztą jak i inne maski tego typu. Po dłuższym i regularnym stosowaniu maski zauważyłam, że drobniejsze zaskórniki zostały zniwelowane. Pojawia się mniej niedoskonałości. Myślę, że dalej będę używać tej maski. 
Podsumowując, Moja problematyczna skóra bardzo polubiła sie z tą maską. I jest to kosmetyk do którego będę wracać. 

14 komentarzy :

 1. Dawno już nie korzystałam z maseczki w saszetkach, ale ta mnie ciekawi. Moja mieszana skóra dobrze reaguje na węgiel aktywny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam ją w sklepach, ale nie miałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli warto wypróbować. Ciekawa maska.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kilka opakowań tej maski, była fajna, ale wolę większe opakowania :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam jeszcze tej maseczki ale skoro się sprawdza to może się skuszę, tym bardziej, że cena na plus :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię tego typu maseczki, choć kiedyś niektórzy producenci oszukiwali w kosmetykach z czarnym węglem dodając jedynie czarny barwnik :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam ją i byłam bardzo zadowolona :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. It kind of feels that you are doing any unique trick. In addition, The contents are masterwork.
  You have done a wonderful activity in this matter!
  Groupe Sanguin B

  OdpowiedzUsuń

 9. We are the team from Tropika Club Magazine.

  Tropika Club Magazine is your leading online magazine for the discerning male and female Singaporean. We cover various topics of interest, ranging from beauty and vogue for her, and grooming and style for him, as well as city and destinations and top picks. To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please click on this link

  Check out some of our articles below; they are a good read:

  1. 4 Signs that you are developing Hormonal Acne

  2."Stress Turns Hair White," Discovered by Scientists (male)

  3. Singapore's Solidarity Budget for COVID-19 Explained

  4. How To Shave Your Bikini Line with these Easy Tips

  5.7 Things that can Influence your Breast Size

  OdpowiedzUsuń
 10. To watch online prime recordings on gadgets like laptops, PCs, cell phones, and keen television. You need to enter the 6 digit amazon enactment code at amazon.com/mytv or Primevideo.com/mytv to watch the superb video for nothing. Watch amazon prime scenes on your gadget to sign in or make another amazon account utilizing email and secret phrase.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ya, it's very true relay impressive content. Please share something on Automatic Tissue Processor. And again a very thanks for sharing this kind of post.

  OdpowiedzUsuń
 12. This is really an amazing article. Your article is really good. Please share something on Immigration Consultants In Chandigarh as your article has always good content with informative information.

  OdpowiedzUsuń
 13. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Floor Standing Tissue Processor and similar as well.Thanks !!!

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka