Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

czwartek, 4 lutego 2021

PERFECTA EXPRESS MASK- koktajlowa maska S.O.S promienna cera

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam koktajlową  maskę S.O.S promienna cera od Perfecty. Zapraszam.


Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Maska zamknięta została w saszetce o pojemności 8 ml. Spokojnie starcza więc na 2 użycia. Maska ma bardzo przyjemną szatę graficzną. 
Jej cena to około 4 zł. 


Konsystencja/Zapach:
Maska ma konsystencję lekkiego kremu. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze. Nie zastyga. Po 10-15 minutach należy zebrać nadmiar maski. Po tym można wykonywac makijaż. 
Maska ma prześliczny, świeży zapach

Moja opinia:
Maska wystarczyła mi na 2 użycia. Zgodnie z zaleceniami producenta nałożyłam ją na około 15 minut na twarz, po czym zebrałam nadmiar nasączonym wacikiem. Maska bardzo przyjemnie odżywia skórę, sprawia, że staje się bardziej miękka. Jeśli chodzi o nawilżenie to nie zauważyłam spektakularnego efektu. 
Maska ma lekką konsystencję, więc nie trzeba obawiać się, że zapcha skórę. Ja mam skórę skłonną do tego, więc na wszelki wypadek starłam nadmiar mokrym wacikiem, zamiast zostawić za dużo produktu. Wolałam ściągnąć więcej. 
Maska nie podrażnia skóry, nie uczula. 

Podsumowując, maska bardzo dobrze się u mnie spisała. Wydaje się, że dla osób z bardzo suchą skórą może być być za słaba. Niemniej jednak warto ją wypróbować. 

14 komentarzy :

 1. Lubię tę maseczkę przed większymi wyjściami. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam ją kiedyś, ale jakiejś wielkiej miłości między nami nie było :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj składowo raczej nie dla mnie ....

  OdpowiedzUsuń
 4. Tej maseczki jeszcze nie stosowałam, ale ogólnie maseczki od Perfecty są mi znane :-). Cena jest ok, wiec się skuszę i przetestuje na sobie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Weswox Teaching Microscope and similar as well.Thanks !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. "
  Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Magazine – Get the latest scoops on beauty, grooming and wellness
  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks. "

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam okazję ją stosować. Była całkiem przyjemna, ale no super efektów nie było. Jednak za tą cenę to warto spróbować

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna maska, cena w stosunku do jakości jak dla mnie bardzo dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też miałam tę maseczkę, świetna jest

  OdpowiedzUsuń 10. Are you in need of to get electric leaf blowers! your yards looking great? Take a look at some of the best electric leaf blowers on the market today and choose the perfect one for you.


  OdpowiedzUsuń
 11. Thanks a lot for giving us such a helpful information

  Best electric leaf blower

  OdpowiedzUsuń
 12. This is a great article thanks for sharing this informative information. I will visit your blog regularly for some latest post. I will visit your blog regularly for Some latest post.


  best car wax for black cars

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka