Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

piątek, 28 stycznia 2022

PERFECTA- Express Mask, 4 glinki, glinkowa maska oczyszczajaca, reukcja porów, nawilżenie

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam oczyszczającą maskę z serii Express Mask od Perfecty.

Od producenta/Skład:
Opakowanie:
Maska zamknięta została w saszetce o pojemności 8 ml. Spokojnie starcza więc na 2 użycia. Maska ma bardzo przyjemną szatę graficzną. Bardzo kojarzy się z przyrodą. 
Jej cena to około 4 zł. 


Konsystencja/Zapach:
Maska ma konsystencję lekkiego kremu. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze. Po kilku minutach zastyga. Po 10-15 minutach należy zmyć ją letnią wodą.
Maska ma bardzo delikatny zapach. 


Moja opinia:
Maska wystarczyła mi na 2 użycia. Zgodnie z zaleceniami producenta nałożyłam ją na około 15 minut na twarz, po czym zmyłam. Maska bardzo przyjemnie odżywia skórę, sprawia, że staje się bardziej miękka. Jeśli chodzi o oczyszczenie skóry to nie zauważyłam jakiegoś efektu wow. Dobrze radzi sobie jedynie z tymi większymi zaskórnikami.


Podsumowując, maska bardzo dobrze się u mnie spisała. Bardzo delikatnie oczyszcza skórę, dlatego będzie odpowiednia również dla osób ze skórą wrażliwą.

6 komentarzy :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka