niedziela, 29 lipca 2018

ELFA PHARM- Dr Sante- olejek do włosów ekstra nawilżający

Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na recenzję olejku do włosów Dr Sante z serii kokosowej.

Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Olejek zamknięty został w butelce o pojemności 50 ml. Opakowanie ma okrągły, spłaszczony kształt, który dobrze lezy w ręce i jest dzięki temu bardzo poręczne
Opakowanie zakończone jest pomką, która bardzo dobrze działa, nie zacina się. Dozuje się nią odpowiednią ilość produktu. 
Cena kosmetyku to około 13 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Olejek ma dość gęstą konsystencję, bardzo łatwo rozprowadza się po włosach. Szybko wchłania się we włosy i nie tłuści ich za bardzo. 
Zapach olejku jest przepiękny, mocno kokosowy. Utrzymuje się na włosach. 
Olejek wysycha razem z włosami, nie obciążając ich. Po użyciu tego olejku moje włosy są zdecydowanie bardziej miękkie w dotyku. Najbardziej zależało mi na tym, żeby końcówki były nawilżone i mniej się puszyły. Olejek nawilża końcówki i wygładza je. Ponadto nadaje włosom  miękkość, połysk i elastyczność. Włosy są bardzo przyjemne w dotyku.  Dla mnie to świetny produkt do zabezpieczania końcówek. Po użyciu olejku są one miękkie, lśniące, gładkie i mniej się rozdwajają.

Podsumowując, Działanie olejku bardzo mi odpowiada. Moim zdaniem obietnice producenta są spełnione i olejek z czystym sumieniem mogę polecić ;)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka