Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

piątek, 1 lutego 2019

Sekretne Spa- aktywna maseczka ze śluzem ślimaka

W dzisiejszym poście przedstawię Wam rewelacyjną maseczką ze śluzem ślimaka. Kosmetyk ten przypomniał mi jak kiedyś chętnie sięgałam po kosmetyki własnie z tym składnikiem. A czym urzekła mnie ta maseczka? Zapraszam do recenzji.

Od producenta:
 Skład:
Opakowanie:
Maseczka zamknięta została w plastikowej tubce o pojemności 50 ml. Tubka jest bardzo wygodna, bardzo łatwo wydostaje się z niej odpowiednią ilość kosmetyku. 
Jej cena to około 20 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Maseczka ma kremową konsystencję. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Nie zastyga i bardzo łatwo się zmywa. 
Ma śliczny, lecz lekko perfumowany zapach. Działa na mnie relaksacyjnie. 

Moja opinia:

Maseczki używałam około 2 razy w tygodniu. Po 15-20 minutach nadmiar ściągałam wacikiem.  Po takim zabiegu  skóra twarzy była lekko napiętaodświeżona i wygładzonaNie mylić napięcia ze ściągnięciem. ;) Maska bardzo przyjemnie odżywia skórę, sprawia, że staje się bardziej miękkaZauważyłam, też, że skóra  nabrała ładniejszego kolorytu, stała się bardziej promienna. Maseczka bardzo dobrze nawilża skórę, szybko likwiduje szorstkość i suchość skóry. 
Maseczka nie podrażnia skóry, nie przesusza nie ściąga.


Podsumowując, Jestem bardzo zadowolona z działania maseczki. Na pewno będę do niej jeszcze nie raz wracać. Aktualnie jest to jedna z moich ulubionych maseczek. 

2 komentarze :

 1. Maseczka ma kremową konsystencję. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Nie zastyga i bardzo łatwo się zmywa. cream shawl , crochet shawl , pink shawl , ladies capes and shawls , satin shawl , lace shawl , green shawl , shawl supplier , beaded shawl , paisley shawl , knitted shawl

  OdpowiedzUsuń
 2. "
  A shout out from the Tropika Club Magazine.

  Tropika Club Magazine is your leading online magazine for the discerning male and female Singaporean. We cover various topics of interest, ranging from beauty and vogue for her, and grooming and style for him, as well as city and destinations and top picks. To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please click on this link

  Check out some of our articles below as our contribution to your blog roll:

  1.Top 10 Spa And Massage Services In Downtown Singapore

  2.Top 10 Best Rojak in Singapore

  3.Top 10 Best Carrot Cake in Singapore

  4.Top 10 Best Economical Fried Bee Hoon In Singapore

  5.Top 10 Spa And Massage Services In North-Eastern Singapore"

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka