czwartek, 6 listopada 2014

Przypadkowy wybór, strzałem w dziesiątkę?

Dermatopan


Ostatnio moja bardzo tłusta cera płata mi figla i robi się partiami strasznie sucha. Niestety widać to pod makijażem w postaci suchych skórek. Zmusiło mnie to kupna silnie nawilżającego kremu. Wśród ogromnego rodzajów  kremów oferowanych przez jedną z drogerii mój wybór padł zupełnie przypadkowo, na ten mało znany mi krem:




OPIS PRODUCENTA

                                ____________________________________________

DERMATOPAN jest nowo opracowanym wysokowartościowym preparatem pielęgnacyjnym z pantenolem (Dexpantenol) i witaminą E dla suchej, wrażliwej i łuszczącej sie skóry.      
  
Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry dotkniętej łuszczycą lub atopowym zapaleniem skóry. Eliminuje uciążliwe uczucie swędzenia, intensywnie nawilża, pozostawiając skórę gładką i delikatną.





Cena/pojemność

                              ____________________________________________
Około 19zł/50ml

Opakowanie

                             ____________________________________________
Krem znajduje się w tubce. Póki co aplikacja nie sprawia mi trudności, ale  na razie nie zużyłam kremu, więc trudno mi powiedzieć jak będzie wyglądało to przy końcówce. 

Zapach

                         ____________________________________________
Dość intensywny, ale bardzo miły. 

Konsystencja

____________________________________________
Bardzo lekka, więc cer problematycznych z pewnością nie zapcha. Bardzo dobrze się wchłania.




Działanie
____________________________________________

Jak już wspominałam, ostatnio moja cera jest bardzo mocno przesuszona. Przez co po nałożeniu podkładu mam mnóstwo widocznych suchych skórek. Niestety mój podkład je podkreśla. Czas na jego zmianę. Ale wracając do tematu, zmusiło mnie to, do zakupu silnie nawilżającego kremu, Nie miałam konkretnego typu, ale wiedziałam, że musi to być lekki krem. 
Wśród tylu kremów nawilżających, znajdujących się na półce mój wzrok przykuł ten , w skromnej szacie graficznej, nie za bardzo wyróżniającym, o nieznanej mi marce. Przeczytałam opis, który brzmiał obiecająco, więc go kupiłam. 
Jak działa?
Użyłam go zaraz pierwszego dnia, a właściwie nocy. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Spodobała mi się lekka konsystencja i zapach. Efekty są średnie. Nie nawilża tak mocno jak się tego spodziewałam, ale też nie najgorzej. Mam do niego mieszane uczucia. Myślę jednak, że skończę go jednak nie wrócę do niego ponownie. Dla osób, które potrzebują lekkiego kremu nawilżającego, polecam, jednak osobom szukającym mocnego nawilżacza, radze poszukać czegoś innego. 







Jak, więc krem nawilżający mi polecacie? 


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka