środa, 12 listopada 2014

Sport, sport, sport !

Bycie ładnym to nie tylko ładna i gładka cera, lśniace włosy czy zadbane paznokcie., . To  wszytko nam nie pomoże jeśli nie będziemy czuć się świetnie w swoim ciele, Jeśli nie pokochamy go.

Od prawie dwóch lat, bardzo  regularnie ćwiczę. Chociaż nigdy nie nie uważałam się za  grubą osobę, to w  efekcie wielkiego boomu na Ewe Chodakowska, zaczęłam ćwiczyć i ja. Mój pierwszy trening to  Skalpel. Wytrzymałam 19 minut. Nie sądziłam wtedy, że  kolejnego dnia  spróbuję jeszcze raz i jeszcze raz .... aż  w końcu po okolo miesiącu, zrozumiałam, że  moja sylwetka nigdy  nie była idealna. Zaczęłam zauważać, lekko obwisły brzuszek, płaską pupę, zbyt duze ramiona . Wlasnie wtedy zaczęłam ćwiczyć "naprawde", czułam każdy trening w kościach. Do  treningów dodawałam 10 minutowe filmiki np. Mel B brzuch, pośladki. Potem porzuciłam skalpel na treningi cardio, interwałowe, by pózniej bez zadyszki przejść do zrobienia Killera Czy Turbo Spalania.

Skalpel: 


KILLER:Turbo spalanie: Extra Figura:
Pośladki:
Brzuch:


Największe efekty  Największe efekty w postaci zarysowanych mięśni brzucha i lekko odstającej pupy zauważyłam po Killerze i dodatków- Izabela Tyszka i Mel (treningi brzucha) Oraz Kim Kardashian pracy Butt (ćwiczenia na pośladki)


Wy uprawiacie sport? Jakie są  Wasze ulubione treningi? Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka