wtorek, 13 lutego 2018

BIELENDA- carbo detox, biały węgiel, oczyszczająca maska peel- off

W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić maseczkę peel-off od Bielendy z białym węglem.


Od producenta:
Opakowanie:
Maska zamknięta została w saszetce o pojemności 10 g. Maska rozrywana jest na dwie części (każda po 5 g). Jak dla mnie 5g było niezbyt wystarczającą iloscią do pokrycia całej twarzy. Dlatego przy użyciu drugiej części skupiłam się bardziej na strategicznych miejscach jak nos, czoło i broda. 

Cena maski to około 3,50 zł. 

Konsystencja/Zapach:
Przy aplikacji konystencja maski przypomina mi taki wyciskany klej. Jest to maseczka peel- off dlatego po zastygnięciu robi się oczywiscie taka gumowa. 
Zapach maski również przypominał mi klej. 

Moja opinia:
Maseczkę nałożyłam na oczyszczoną skórę twarzy na 20 minut. Maska bardzo równomiernie zastyga. Nie powoduje dyskomfortu na twarzy. Po zdjęciu maseczki twarz nie była zaczerwieniona ani podrażniona. Jeśli chodzi o jej działanie to mam mieszane uczucia. Maska bardzo deliaktnie oczyszcza skórę. Znikają jedynie te naprawdę małe zaskórniki. Nie zauważyłam by maska zwężała pory. Zdecydowanie pozostanę fanką masek z czarnym węglem Carbo Detox od Bielendy.Podsumowując, seria maseczek z białym nie sprawdizła się u mnie.  U osób z wrażliwą i zanieczyszczoną skórą sprawdzi się dobrze, ale moja tłusta, zanieczyszczona cera zdecydowanie potrzebuje czegoś mocniejszego. 

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka