Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

środa, 26 grudnia 2018

JANTAR- szampon peelingujący

Dzisiaj chciałam Was zaprosić na recenzję szamponu peelingującego jednej z mojej ulubionej marki kosmetyków do włosów. Jest to mój pierwszy szampon peelingujący. Jak się sprawdził? Zapraszam.

Od producenta:
Skład:
Opakowanie:   
Szampon zamknięty w plastikowej butelce, wykonanej z ciemnego plastiku o pojemności 330 ml. Kosmetyk bardzo dobrze się dozuje. Szata graficzna jest charakterystyczna dla kosmetyków z Jantara, ale tym razem dodane są różowe elementy.
Cena szamponu to ok. 10 zł. 

Konsystencja/ Zapach:

Jest to szampon peelingujący, ale ma właściwości peelingu enzymatycznego. Nanosi się go na skórę głowy i włosy i zostawia na ok. 3 minuty.  Szampon ma dosyć gęstą konsystencję. Wydaje mi się, że jest trochę gęstsza od zwykłych szamponów. 
Szampon ma charakterystyczny dla kosmetyków Janatara zapach- według mnie męskich perfum. 

Moja opinia:
Szampon zgodnie z zaleceniami producenta nakładałam na skórę głowy i włosy na ok.  3 minuty. Szampon bardzo  dobrze się pieni, z czego bardzo się ciesze, bo należę do tej kategorii osób, które zdecydowanie wolą, gdy szampon się pieni. A jak działa? Bardzo ,bardzo dobrze oczyszcza włosy. Sprawia, że stają się one niesamowicie miękkie, gładkie, lejące, odbite od nasady. Ma się wrażenie, że cale sebum jest naprawdę usunięte ze skóry głowy. Doskonale radzi sobie ze zmywaniem oleju. Nie powoduje plątania włosów, wręcz przeciwnie miałam wrażenie, że ułatwia ich rozczesywanie. 
Szampon nie podrażnił skóry głowy ani nie spowodował łupieżu. 
Taka pojemność wystarczyła mi na 3,5 miesięcy.


Podsumowując,jestem pozytywnie zaskoczona działaniem szamponu. Będę do niego wracać.

2 komentarze :

 1. Jest to szampon peelingujący, ale ma właściwości peelingu enzymatycznego. Nanosi się go na skórę głowy i włosy i zostawia na ok. 3 minuty. Szampon ma dosyć gęstą konsystencję. Wydaje mi się, że jest trochę gęstsza od zwykłych szamponów. shawls and wraps , evening shawls and wraps , formal wraps and shawls , cashmere wraps and shawls , ladies wraps and shawls , silver shawls and wraps , black shawls and wraps , woolen wraps and shawls , bridal shawls and wraps , knitted shawls and wraps , fur wraps and shawls , white wraps and shawls , wedding shawls and wraps

  OdpowiedzUsuń
 2. "
  Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Magazine – Get the latest scoops on beauty, grooming and wellness
  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks. "

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka