Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

czwartek, 8 sierpnia 2019

HIMALAYA- maska błotna do cery tłustej

W dzisiejszym poście przedstawię Wam maskę błotną do cery tłustej z Himalaya. 

 Od producenta/ skład:
Opakowanie:
Maseczka zamknięta została w tubce o pojemności 75 ml.
Cena maski to około 35 zł. 

Konsystencja/Zapach:
Maska ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję, dzięki czemu jej aplikacja jest bardzo przyjemna. Delikatnie zastyga i bardzo łatwo się zmywa.  
Dodatkowym atutem jest bardzo przyjemny zapach. 

Moja opinia:
Zgodnie z zaleceniami producenta stosowałam maseczkę około 2 razy w tygodniu. Nakładałam ją na oczyszczoną skórę twarzy na 10-15 minut. Jej działanie jest bardzo dobre Po kilku minutach lekko zasycha na twarzy, jednak nie kruszy się i nadal zachowuje kremową konsystencję. Po zmyciu z twarzy cera jest wyraźnie oczyszczona, pory zwężone, a skóra zmatowiona. Od zwykłych glinek i klasycznych masek oczyszczających wyróżnia ją to, że nie wysusza skóry i nie powoduje efektu ściągnięcia. Wręcz nawilża przesuszone miejsca. Maska stanowi świetne rozwiązanie dla osób o cerze mieszanej - jednocześnie oczyszcza strefę T i nie wysusza policzków. Dodatkowo mam wrażenie, że maska delikatnie rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry.


Podsumowując, z działania maseczki jestem bardzo zadowolona. Na pewno kupię jeszcze niejedno opakowanie, może skupię się też na inne wersje. 

11 komentarzy :

 1. Najważniejsze, że jesteś zadowolona. To cieszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam prawie nic himalaya, nie wiem, jakoś mnie nie kusiły. Ale ta maseczka brzmi rzeczywiście ciekawie, tym bardziej że mam cerę mieszaną :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już od jakiegoś czasu chodzi za mną ta maseczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Działanie fajne :). Ja jeszcze się nie spotkałam, aby zwykła glinka wysuszyła mi skórę, czy też ją ściągała. Jeśli nie daje jej się zaschnąć, nie powinno to się zdarzyć, a glinka działa, gdy jest mokra :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro jest taka dobra to bardzo możliwe, że się na nią skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś miałam juz ochotę na te maski, ale całkiem o nich zapomniałam. Także dziękuję za przypomnienie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam maseczkę z serii Neem tej marki i byłam bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiedziałam, że mają w asortymencie maski.. Do tej pory jakoś niewiele miałam styczności z produktami Himalaya.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie miałam pojęcia, że Himalaya ma taką maskę w ofercie. Brzmi ciekawie 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgodnie z zaleceniami producenta stosowałam maseczkę około 2 razy w tygodniu. Nakładałam ją na oczyszczoną skórę twarzy na 10-15 minut. Jej działanie jest bardzo dobre Po kilku minutach lekko zasycha na twarzy, jednak nie kruszy się i nadal zachowuje kremową konsystencję. Po zmyciu z twarzy cera jest wyraźnie oczyszczona, pory zwężone, a skóra zmatowiona. winter shawls , shawls uk , dressy shawls , mens shawls , shawls manufacturers , fur shawl , cashmere shawl , wedding shawl , black shawl , white shawl

  OdpowiedzUsuń
 11. "
  A shout out from the Tropika Club Magazine.

  Tropika Club Magazine is your leading online magazine for the discerning male and female Singaporean. We cover various topics of interest, ranging from beauty and vogue for her, and grooming and style for him, as well as city and destinations and top picks. To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please click on this link

  Check out some of our articles below as our contribution to your blog roll:

  1.Top 10 Spa And Massage Services In Downtown Singapore

  2.Top 10 Best Rojak in Singapore

  3.Top 10 Best Carrot Cake in Singapore

  4.Top 10 Best Economical Fried Bee Hoon In Singapore

  5.Top 10 Spa And Massage Services In North-Eastern Singapore"

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka