wtorek, 10 maja 2016

DOVE- odżywczy żel pod prysznic

Bohaterem dzisiejszego wpisu będzie pewnie znany i lubiany przez większość z Was żel z Dove o ślicznym zapachu pistacji ;)Od producenta:
Odżywczy żel pod prysznic - krem pistacjowy z magnolią.
Harmonijne połączenie aromatu pistacji i magnolii wprowadzi Cię w stan relaksu i równowagi, a odżywcza moc formuły NutriumMoisture zadba o odpowiednią pielęgnację skóry. 

Skład:
Opakowanie:
Żel znajduje się w ładnym, klasycznym, białym opakowaniu o pojemności 250 ml. Szata graficzna nawiązuje do zapachu żelu, czyli pistacji i możemy na niej zobaczyć liczne elementy jak na przykład zamykanie,czy napisy w takim pistacjowym kolorze. Zamykanie jest  na zatrzask. 
Cena to około 9-10 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Żel ma bardzo gęstą i zbitą konsystencję, przypominającą trochę balsam do ciała. Ale mimo to bardzo rozprowadza się go po skórze. Myślę, że dzięki temu będzie bardzo wydajny. 
Zapach jest bardzo przyjemny i niezbyt intensywny. Wyczuwalny jest zapach magnolii i pistacji. I mimo, że zaraz po wytarciu skóry ręcznikiem jest praktycznie niewyczuwalny, to w tym wypadku w ogóle mi to nie przeszkadza. 

Moja opinia:

Na początku wspomnę o tym, że żelu używam już od trzech tygodni codziennie, a ubycie jest bardzo niewielkie. Żel słabo się pieni, nawet w kontakcie z wodą. Dopiero, gdy użyjemy gąbki lub myjki tworzy się piana. 
Trochę mi szkoda, bo kolejce do testowania czekają już inne warianty zapachowe. 
Uważam, że żel spełnia swoje zadanie w 100%. Bardzo dokładnie oczyszcza skórę. Sprawia, że jest ona niesamowicie miękka i miła w dotyku. Ponadto delikatnie nawilża i odżywia skórę. 

Podsumowując, Żel spełnił moje oczekiwania. Chętnie wypróbuję inne warianty zapachowe ;)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka