czwartek, 19 maja 2016

MAYBELLINE- Colossal Volum' Express| Tusz do rzęs zwiększający objętość|

Dziś będzie trochę o oczach, a konkretnie o rzęsach i kolejnym tuszu Maybelline. Czy ten okaże się lepszy niż  Maybelline,  opisywanym w tym poście? Zapraszam do lektury. 


Od producenta:
Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black. 

Opakowanie:

Tusz zamknięty jest w 9,5 ml, żółtym opakowaniu opakowaniu, charakterystycznym dla całej serii Collosal. Szczoteczka jest dość duża, dlatego osoby z krótkimi rzęsami nie będą na pewno z niej zadowolone.
Cena tuszu wynosi 30-35 zł. Ja kupiłam go podczas rossmannowskiej promocji. 


Moja opinia:
Ostatnim testowanym przeze mnie tuszem z Maybelline był Rocket Volum’ Express, wersja w niebieskim opakowaniu. Szczoteczka jest dość spora i często przy malowaniu rzęs tusz zostawał mi tuz przy lini rzęs. Na początku tusz trochę skleja rzęsy, dlatego trzeba nakładać kilka warstw żeby ładnie je rozdzielić. Ja nakładam około 3 warstw.  Jest dość mokry, dlatego często odbijał się na górnej powiece. Wyraźnie pogrubia i wydłuża rzęsy, czyli robi to czego ja najbardziej oczekuję od tuszu. Nie zauważyłam podkręcenia rzęs, ale mam dość sztywne brwi i jeszcze żaden tusz tego u nie nie robił. Tusz ma ładny, intensywny, czarny kolor. Na plus jest to, że nie osypuje się ani nie odbija na dolnej powiece i pod łukiem brwiowym.
Używam tuszu od dwóch miesięcy i jeszcze nie zbliża się ku końcowi. Przynajmniej tak mi się wydaje. 
Efekt może zobaczyć na poniższym zdjęciu: 

Podsumowując, Na pewno ta wersja tuszu jest lepsza od tego w niebieskim opakowaniu. Ładnie wydłuża i pogrybia rzęsy, nie osypuje się, czyli robi wszystko to co powinien robić tusz według mnie tusz. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka