sobota, 8 lipca 2017

EVELINE- serum-koncentrat 12% bioaktywna witamina C

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam recenzję serum z witaminą C z Eveline.  

Od producenta:
Opakowanie:
Serum zamknięte zostało w wykonanej z ciemnego szkła buteleczce z pipetką o pojemności 18 ml.  Pipetka jest wygodna, nie zacina się. Dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. 
Cena serum to około 20 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Serum ma delikatny, żółtawy kolor. Jest trochę rzadkie, dlatego trzeba uważać z aplikacją ,żeby się nie ,,lało" ze skóry. Wystarczy kilka kropel by rozetrzeć go na skórze. Serum bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej tłustej warstwy na skórze. 
Zapach jest delikatny, dla niektórych  może być nieprzyjemny. 
Moja opinia:
Serum używałam około 4 razy w tygodniu, głównie na noc.  Jeśli ktoś chcciałby jednak nakładać serum pod makijaż, to śmiało może to robić. Serum bardzo szybko sie wchłania, nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Nie wpływa na trwałość makijażu. Nie powoduje rolowania podkładu.
Jeśli chodzi o działanie serum to efekty, to musiałam na nie czekać około miesiąca. Serum sprawiło, że po tym czasie  cera była delikatnie nawilżona i rozjaśniona. Serum nie powoduje łuszczenia się skóry. Po dłuższym używaniu serum zauważyłam, że niestety nie pomógł mi rozprawić się z większośćią drobnych przebarwień potrądzikowych.. Nie zauważyłam żeby serum potęgowało przetłuszczanie się skóry, nie wpłynęło również na ograniczenie produkcji łoju. Serum nie wpływa równiez na szybkość gojenia się wyprysków, ani nie potęguje powstawanie nowych. Dzięki bardzo lekkiej konsystencji nie zapycha porów, wręcz przeciwnie miałam wrażenie, że przyczyniło się do redukcji liczby zaskórników. Oczywiście nie wszystkich. Ale jest ich mniej a istniejące są jakby mniej widoczne. 

Podsumowując,  Ogólnie jestem z tego serum bardzo zadowolona. Ale nie jestem pewna, czy wrócę do niego w przyszłości. 

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka