poniedziałek, 17 lipca 2017

Synchroline Aknicare Sun- krem do skóry trądzikowej z filtrem

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam krem z filtrem spf 30 przeznaczony do skóry trądzikowej. Krem z filtrem do dla mnie ważny element pielęgnacji twarzy zwłaszcza latem. A wybierając taki krem sugeruję się głównie jego konsystencją , ponieważ moja tłusta i skłonna do trądziku skóra bardzo łatwo się ,,zapycha" a skutkuje to powstaniem większej liczby wyprysków. 


Od producenta:
Krem przeciwsłoneczny (UVB 30; UVA PPD 20) specjalnie opracowany dla cery tłustej ze skłonnością do trądziku. Jego bezolejowy skład nie natłuszcza i chroni skórę przed promieniami UV utrzymując ją w dobrym stanie i polepszając jej estetyczny wygląd.
Składniki aktywne: cytrynian trietylu, linolan etylu, mleczan cynku, kwas hialuronowy. Nie zawiera parabenów - baza zapachowa bez alergenów.Opakowanie:
Krem zamknięty został w opakowaniu o pojemności 50 ml. Tubka jest bardzo praktyczna, wygodna i na tyle giętka, że  krem łatwo się z niego wydostaje. Cena kremu to około 40 zł. 

Konsystencja/ Zapach:

Krem ma bardzo przyjemną kremową i lekką konsystencję. Bardzo szybko się wchłania a skóra jest matowa. Bardzo dobrze współpracuje z podkładem, którego używam, a obecnie są to minerały. Mam wrażenie, że dzięki temu kremowi minerały mają lepszą przyczepność i zdecydowanie lepiej się nakładają. 
Zapach kremu jest delikatny, bardzo przyjemny. 
Moja opinia:
Krem ma za zadnie chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem słońca. Trudno zauważyć jakieś wizualne efekty, ale skóra rzeczywiście nie opala się, ani po dłuższym przebywaniu na słońcu nie jest zaczerwieniona. Z kremami z filtrem miałam różne doświadczenia, na ogół mimo, że wybierałam lekkie kremy czułam je na twarzy. Szczególnie niemiłe było to w naprawdę gorące dni, gdy miałam wrażenie, że krem spływa mi z twarzy. Jeśli chodzi o  używanie tego kremu i jego zachowanie w ciągu dnia na twarzy to jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki temu, że krem nie jest tłusty, szybko wchłania się do matu, to po bardzo szybkim czasie zapominamy, że w ogóle jest na skórze.Nie obciąża skóry, nie zapchał jej. Moja skóra zdecydowanie pokochała ten krem. I będę go używała zawsze latem. 

Podsumowując, To na razie najlepszy krem z filtrem jaki miałam okazję używać. Moja tłusta i trądzikowa skóra bardzo dobrze na niego reaguje. I mogę go polecić wszystkim posiadaczkom takiej cery.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka