wtorek, 8 sierpnia 2017

BIELENDA- eksfoliujace serum odmładzające | Glikol + wit. C

Neuro Glicol + Vit. C marki Bielenda to jedna z najnowszych linii przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Oprócz, emulsji do mycia twarzy, kremów w ofercie jest również serum do twarzy i to właśnie serum będzie bohaterem mojego dzisiejszego wpisu. 
Od producenta:Skład:
Aqua, Glycolic Acid, Sodium Lactate, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
Opakowanie:
Serum znajduje się w szklanej butelce o pojemności 30 ml. Serum zawiera wygodną pompkę, która nie zacina się, dobrze dozuje ilość kosmetyku. 
Cena serum to około 30 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Serum jest bezbarwne,  ma raczej rzadką konsystencję, która nie jest tłusta ani klejąca. Po nałożeniu na skórę bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej warstwy. 
Serum ma specyficzny zapach, który wynika z wysokiej zawartości kwasów. Konsystencja nie jest tłusta, bardzo szybko się wchłania i specjalnie się nie klei. 
Moja opinia:
Serum używałam około 3 razy w tygodniu, na noc, ze względu na obecność kwasu w jego składzie. Na pokrycie całej twarzy serum wystarczają już dwie pompki. Jak serum wpłynęło na moją problematyczną skórę? Po miesiącu stosowania  zauważyłam, że skóra się gładsza i bardziej miękka. Pory są zwężone i skóra wydaje się czystsza, widzę zdecydowanie mniej zaskórników. Według mnie serum ma niewielki wpływ na ograniczenie niedoskonałości, ponieważ u mnie pojawia się ich porównywalna ilość co wcześniej. Liczyłam również na to, że serum poprawi koloryt skóry. Niestety takiego efektu nie doczekałam się po miesiącu. Serum bardzo słabo radzi sobie nawet z niewielkimi przebarwieniami. Jeśli chodzi o nawilżenie skóry to uważam, że na potrzeby mojej skóry wystarczyło.Na pewno osoby z suchą skórą powinny uważać.Muszę dodać, że serum jest mało wydajne.

Podsumowując, Od serum spodziewałam się raczej więcej. Na pewno nie jest to zły kosmetyk i mimo wszystko polecam go wypróbiwac. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka