sobota, 5 sierpnia 2017

Ulubieni w lipcu

Zapraszam Was dzisiaj na top 4 ulubionych w lipcu. 
1. Ulubiony kosmetyk
Synchroline Aknicare Sun- krem do skóry trądzikowej z filtrem 
Jeśli chodzi o  używanie tego kremu i jego zachowanie w ciągu dnia na twarzy to jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki temu, że krem nie jest tłusty, szybko wchłania się do matu, to po bardzo szybkim czasie zapominamy, że w ogóle jest na skórze.Nie obciąża skóry, nie zapchał jej. Moja skóra zdecydowanie pokochała ten krem. I będę go używała zawsze latem. 

 2. Ulubiona książka
Nicholas Sparks- Od pierwszego wejrzenia
Jest to historia młodego, utalentowanego dziennikarza Jeremy’ego Marsha, który zakochuje się w bibliotekarce z małego miasteczka Boone Creek i dla niej postanawia opuścić Nowy Jork. Chociaż przyjaciele stanowczo odradzają mu związek z Lexie Darnell, Jeremy stawia wszystko na jedną kartę i postanawia związać się z Lexie.
Przeprowadza się do miasteczka Boone Creek gdzie całkowicie traci wenę twórczą i przestaje pisać swoje znane felietony. Lexie zachodzi w ciążę i młodzi oddają się planowaniu ślubu, kupna i remontowaniu nowego domu oraz oczekiwaniem na upragnione dziecko.
Spokojne i harmonijne życie burzą nagle tajemnicze e-maile, które otrzymuje Jeremy. Ktoś próbuje uświadomić go, że Lexie ma dwie twarze i że być może dziecko nie jest jego.
Od tego czasu nic już nie jest tak jak by sobie tego życzył Jeremy....

„Od pierwszego wejrzenia” od samego początku wprowadza czytelnika w serię zagadek i pytań: czy Lexie jest odpowiednią partnerką dla Jeremiego, z kim tak naprawdę jest w ciąży Lexie, dlaczego po przeprowadzce na prowincję Jeremy całkowicie stracił zapał do pisania, kto pisze tajemnicze e-maile???? Te i wiele innych zagadek trzymają czytelnika do samego końca w napięciu...
A i tak zakończenie książki jest szokujące i smutne....

4. Ulubiona piosenka
Jennifer Lopez feat. Gente de Zona: Ni Tu Ni Yo
Piosenka bardzo kojarzy mi się z latem ;)

 
 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka