Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

czwartek, 5 kwietnia 2018

AA Beauty Bar- maska węglowa oczyszczająca

Dziś przyszedł czas na recenzję węglowej, oczyszczającej maski AA Beauty Bar. Zapraszam. 

Od producenta:
Skład: 
Opakowanie:
Maska zamknięta została w saszetce o pojemności 8ml.  Na saszetce umieszczone zostały wszystkie najważniejsze informacje na temat kosmetyku. 
Cena maseczki to około 3zl

Konsystencja/Zapach:
Maseczka ma gęstą konsystencję, która ma w sobie mnóstwo małych drobinek. Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy, równie łatwo się zmywa. 
Zapach jest perfumowany, jednak przyjemny dla nosa, niedrażniący. 

Moja opinia:
Maseczkę nakładamy  na 10-15 minut na twarz, w tym czasie maseczka zaczyna wysychać i tworzyć skorupę, na której wierzchu pojawiają się białe granulki
Maseczka dobrze oczyszcza skórę, wygładza ją iodświeża. Po zmyciu cera jest gładka, pory są wyraźnie oczyszczone i zwężone.

Maseczka nie powoduje przesuszenia czy ściągnięcia, nawet po zastygnięciu. Wręcz przeciwnie, bo po zmyciu czuć nawilżenie, a skóra jest widocznie odświeżona, miękka, wygląda bardzo ładnie.

Podsumowaując, bardzo polubiłam sie z tą maseczkę, Na pewno będę jej używać. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka