Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Ulubieni w marcu

Zapraszam Was dzisiaj na ulubieńców marca.

1. Ulubiony zapach
La rive, in woman
In Woman, to zapach słodki i dość mocno waniliowy. I jak nie przepadam za perfumami z dominującą wanilią, tak te bardzo lubię i potrafiłam używać nawet latem. Może nie w upalne dni, ale jednak nadal ciepłe. 
Wejście to aromat czarnej porzeczki, który trwa jedynie krótką chwilę. Później to już głównie wanilia zrównoważona przez frezję. Różę wyczuwam dopiero po kilku godzinach i z każdą chwilą właśnie ona zaczyna wygrywać ze słodyczą wanilii. 
1. Ulubiony kosmetyk 

Jantar- odbudowująca kuracja na gorąco do włosów suchych i łamliwych
Po zrobieniu całej kuracji i wysuszeniu włosów zauważyłam, że włosy są bardzo delikatne, miękkie i przyjemne w dotyku.  Końcówki włosów są naprawdę nawilżone i wygłądzone. Ponadto włosy pięknie się błyszczą. Efekt taki utrzymał się na moich włosach do następnego mycia. 
Minusem  kuracji jest to, że zawartość saszetek nie jest za duża. I o ile maska i szampon jeszcze jako tako dało się jakoś rozprowadzić tak balsamu jest naprawdę niewiele.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka