Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

sobota, 28 kwietnia 2018

BOTAME BODY, krem do rąk mango

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam nawilżajacy krem do rąk Botame Body o zapachu Mango. Zapraszam.Od producenta/Skład: 

 Od producenta:
Krem zamknięty został w tubce o pojemności 30 ml. Szata graficzna opakowania jest bardzo prosta, na opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne informacje. 
Cena około 9 zł. 

Konsystencja/Zapach:
Krem ma dosyć gęstą konsystencję, ale bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. 

Zapach kremu jest słodki, dość mocny, pachnie mango. Mi bardzo się podoba.  

Moja opinia:
Krem ma bardzo przyjemne działanie. Stosuję go kilka razy dziennie, oczywiście obowiązkowo rano i wieczorem, ale często również w ciągu dnia.
Krem bardzo dobrze chroni dłonie.Zazwyczaj po dłuższym przebywaniu na mrozie, gdy wracałam do odmu miałam suche i nieprzyjemne w dotyku dłonie. Podczas stosowania tego kremu takie coś mi się nie przytrafiało. Krem delikatnie nawilża i wgładza skórę dłoni. Mogłabym ich dotykac i dotykać. Bardzo jestem z niego zadowolona, podoba mi się zapach, opakowanie, konsystencja. Będzie to jeden z moich ulubionych kremów do rak. 

Podsumowując, krem spełnił moje oczekiwania w 100%. Ze zwgledu na jego małą pojemność najchetniej noszę go w torebce.  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka