niedziela, 13 grudnia 2015

Pervoe Reshenie, Receptury Babci Agafii- Maska do włosów na pobudzenie wzrostu `Drożdżowa

Cześć ;) Chciałam Was dzisiaj zaprosić na recenzję maski drożdżowej receptury Babci Agafii. Większość kosmetyków rosyjskich sprawdza się u mnie dobrze. Jesteście ciekawe jak było z tym?Zapraszam do recenzji.Od producenta:
Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Skład:
 Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

Opakowanie:

Maska znajduje w 300 ml, zakręcanym słoiku.Opakowanie bardzo dobrze się zakręca i odkręca. Mamy pewność, że nic nam się nie wyleje.Pod nakrętką jest dodatkowa plastikowe zamknięcie, które pewnie w zamierzeniu miało służyć przed dostawaniem się zanieczyszczeń. Jednak jak dla mnie utrudniało to aplikację,- plastikowe rondo oblepiało się maską, często lądowało na podłodze, więc je wyrzuciłam Cena to około 20 zł. 

Konsystencja/ Zapach:

Konsystencja jest dość rzadka, przez co maskę źle aplikowało się na włosy, bo po prostu maska ściekała miedzy palcami. Zapach jak dla mnie budyniowy, bardzo przyjemny

Moja opinia: 

Maski używałam około 1 raz w tygodniu. 300 ml pojemność maski starczyła mi na około miesiąc stosowania. 
Maska miała pobudzać wzrost włosów i w tej kwestii się nie sprawdziła, ale nawet ja za wiele od niej nie oczekiwałam. Uważam, że mało która maska pobudzałaby nasz włosy do wzrostu. Za to bardzo dobrze sprawdzała się w innych kwestiach: świetnie nawilżała i nabłyszczała włosy.W tej kwestii była dla mnie niezawodna, Włosy od razu wyglądały lepiej- wyraźnie odżywione i zdrowsze.

Podsumowując:Nie polecam maski wszystkim tym, którym zależy tylko na pobudzeniu wzrostu włosów, bo w tej kwestii może okazać się za słaba. Za to maska ma świetny wpływ na poprawę ogólnego stanu włosów.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka