wtorek, 6 czerwca 2017

ELFA PHARM- Vis Plantis kremowe masło do ciała

W dzisiejszym poście zapraszam Was na recenzję odmładzającego masła do ciała Vis Plantis w ramach uczestnictwa w klubie Elfa Pharm. Do mnie trafiło masełko o zapachu fig z połączeniem olejku arganowego.

Od producenta:
Opakowanie:
Masło znajduje się w plastikowym słoju o pojemności 250 ml. Szata graficzna jest bardzo minimalistyczna nawiązuje do głównych składników masła. Pod wieczkiem opakowania znajduje się ochronna folia. 
Cena kosmetyku to około 15 zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Masło ma bardzo fajną konsystencję, jest gęste a zarazem delikatne, wręcz aksamitne. Bez problemu rozsmarowuje się po skórze. Bardzo szybko się wchłania i co najważniejsze nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.
Zapach tego balsamu to dla mnie prawdziwy kosmos, prawdziwa bomba owocowa. Nie pogardziłabym takimi perfumami. Co ważne, zapach dosyć długo utrzymuje się na skórze.

Moja opinia:
Bardzo ciężko u mnie z regularnością, dlatego masła używam najczęściej około 3-4 razy w tygodniu po kąpieli. Masło bardzo dobrze nawilża moją skórę. Muszę jednak dodać, że nie mam problemów z suchą skórą. Masło sprawia, iż skóra jest gładka i bardzo miękka w dotyku niemal od pierwszego użycia. Ponadto masło ma działanie odmładzające. Mam nadzieje, że w przyszłości zauważę jego pozytywne działanie również w tym aspekcie. 


Podsumowując, Jak dla mnie masło jest niemal kosmetykiem idealnym. Ma odpowiednią konsystencję, odpowiednio nawilża oraz odżywia skórę, a przy tym nie powodujący uczucia lepkości lub obciążenia skóry. Szybko się wchłania i jego cudowny zapach długo pozostaje na skórze. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka