poniedziałek, 26 czerwca 2017

BIELENDA-balsam do ciała nawilżajacy

Dla wszystkich fanek balsamowania się po kąpieli, przygotowałam dzisiaj post, w którym przedstawię nawilżający balsam do ciała z Bielendy . Balsam przeznaczony jest głównie do skóry suchej i szorstkiej. Ja ma skórę normalną


Od producenta:
Opakowanie:
Balsam  znajduje się w biało- niebieskiej buteleczce  wykonanej z twardego, plastiku.  Nie jesteśmy w stanie określić ile mleczka jest w butelce. Całość zamykana jest na  biały klips, który bardzo łatwo się otwiera, nie zacina się. Ponadto mamy pewność, że podczas podróży butelka sama się nie otworzy.
Cena to około 18 zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Mleczko ma niestety dość rzadką konsystencję i trochę źle rozprowadza się po skórze. Niestety też, długo się wchłania.Skóra po jego aplikacji jest lepiąca. To przeszkadza mi szczególnie latem.
Zapach jest natomiast dość przyjemny, mimo, że intensywny. Lubię czuć go na skórze. 
Moja opinia:
Balsamu używałam codziennie po kąpieli. Ja bardzo przesuszoną, wręcz szorstką skórę mam jedynie na łokciach. Bezpośrednio po aplikacji produkt daje uczucie nawilżenia i ukojenia skóry. Moja problematyczna skóra na łokciach już po kilku dniach regularnego używania balsamu odzyskała równowagę i znacznie lepiej się prezentuje. Teraz jest gładka i aksamitna w dotyku.  Ponadto pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku. Podoba mi się w nim to, że efekt nawilżenia pozostaje na dłużej. Myślę, że balsam idealnie sprawdzi się również w okresie zimowym. 

Podsumowując, Działanie balsamu w pełni mnie zadowoliło. Mogę mu wybaczyć pozostawianie nieprzyjemnego, tłustego filmu na skórze, bo efekty, które daje w pełni to wynagradzają. Myślę, że osoby z suchą skórą będą z niego zadowolone. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka