wtorek, 13 czerwca 2017

Lactacyd Comfort-emulsja do higieny intymnej

W dzisiejszym poście chciałam Wam przedstawić emulsję do higieny intymnej Lactacyd.

Od producenta:
Emulsja do higieny intymnej Lactacyd Comfort została stworzona, aby koić i przynosić ulgę w dyskomforcie takim jak pieczenie czy uczucie swędzenia. Jej formuła nie zawiera mydła i jest wzbogacona o kwas L-mlekowy, proteiny ryżu i ekstrakt z arniki. Wskazany do stosowania w przypadku niewielkiego dyskomfortu pochwy, który obejmuje swędzenie, zaczerwienienie i podrażnienie.
Opakowanie:
Emulsja zamknięta została w opakowaniu o pojemności 200 ml. Bardzo wygodne opakowanie z pompką, sprawia,że aplikacja emulsji jest bardzo higieniczna. Ponadto pompka nie zacina się, pozwala na aplikację odpowiedniej ilości kosmetyku. 
Cena emulsji to około 15 zł.  
Konsystencja/ Zapach:
To co od razu polubiłam w tej emulsji to właśnie jej niezwykła, kremowa konsystencja. Bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze. W kontakcie  z wodą delikatnie się pieni. 
Moja opinia:
Bardzo ważne ejst dla mnie aby żel do higieny intymenj był delikatny i nie podrażniał wrażliwych już okolic. Wręcz przeciwnie przywracał komfort intymnym okolicom oraz długottrwałe uczucie świeżości. To co mi się odoba w tym żelu to jego neutralny zapach, Bardzo sobie to cenie w tego typu kosmetykach. 

Podsumowując, Żel ten zdecydowanie moje oczekiwania i już w mojej łazience zawitało kolejne opakowanie. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka