Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

środa, 8 sierpnia 2018

EVELINE facemed-enzymatyczny peeling oczyszczający

Dzisiaj zapraszam Was na recenzję oczyszczającego, enzymatycznego peelingu od Eveline. 

 Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Peeling zamknięty został w plastikowej tubce o pojemności 150 ml. Kosmetyk ma bardzo przyjemną szatę graficzną w kolorach różu, charakterystyczna dla całej serii. Opakowanie ma nakrętkę z zamykaniem typu klik. 
Cena kosmetyku to około 13 zł. 

Konsystencja/Zapach:

Peeling ma kremową konsystencję. Bardzo dobrze nakłada się na skórę. Trzeba go zostawić na około 10 minut. Łatwo i szybko się zmywa. 
Zapach peelingu jest prześliczny, delikatnie kwiatowy. Dzięki temu przy okazji zabiegu na twarz robimy aromaterapeutyczny zabieg na zmysły. 
Moja opinia:
Zgodnie z zaleceniem producenta peeling nałożyłam na skórę na około 10 minut. Po zmyciu skóra jest naprawdę jedwabiście gładka. i bardzo dobrze oczyszczona. Ogromnym plusem jest też to, że peeling jednocześnie nawilża skórę - a efekt ten utrzymuje się naprawdę długo. Delikatnie usuwa wszelkie suche skórki z twarzy. Peeling idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. 
Peeling nie podrażnia skóry, nie powoduje jej zaczerwienienia. 

Podsumowując,Jest to bardzo przyjemny peeling. Jestem zauroczona nie tylko działaniem ale i zapachem tego kosmetyku! 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka