Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

piątek, 10 sierpnia 2018

Floslek- przeciwstarzeniowy krem do rak

W dzisiejszym wpisie zapraszam Was na recenzję przeciwstarzeniowego kremy do rąk od Floslek ;)Od producenta:


Skład:
Krem znajduje się w tradycyjnej tubce zamykanej na zatrzask o pojemności 75 ml.  Opakowanie wykonane jest z dość miękkiego plastiku, dzięki czemu bardzo łatwo wydostaje się z niego nawet końcówkę kremu. 
Cena to około 8 zł. 


Konsystencja kremu jest dość treściwa. Zimą mi to w ogóle nie przeszkadza, ale latem raczej preferuję lżejsze konsystencje. 

Zapach kremu jest słodki, ale nie uciążliwy. 
Konsystencja/ Zapach:
Moja opinia:
Bardzo polubiłam się z tym kremem.  Mimo dość gęstej konsystencji nawet szybko się wchłania, ale krem pozostawia na dłoniach przyjemną, jedwabiście gładką i cienką warstwę. Chętnie nakładałam go tuż przed samym wyjściem pod rękawiczki. 
Kosmetyk bardzo dobrze odżywia skórę , regeneruje ją, nawilża i sprawia, że jest ona miła w dotyku, miękka i gładka. Nawet skórki wokół paznokci wyglądają lepiej. Zgodnie z obietnicami producenta poprawia również paznokci i na pewno sprawia, że skórki wokół nich są bardziej miękkie. Mam nadzieję, że w przyszłości wyjdzie jego przeciwstarzeniwoe działanie. 
Krem nie uczulił mnie, nie podrażnił. Jest też całkiem wydajny, używam go od miesiąca kilka razy dziennie i została mi jakaś połowa kremu. 

Podsumowując,Krem spełnił moje oczekiwania i chętnie będę do niego wracać w okresie zimowym. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka