środa, 15 sierpnia 2018

Eveline- ultranawilżajace mleczko do ciała | Bambus i aloes

W dzisiejszym wpisie przyszedł czas na recenzję ultranawilżającego mleczka do ciała marki Eveline. Zapraszam.

Od producenta:
 Skład:
 Opakowanie:   
Mleczko zamknięte zostało w plastikowej butelce z pompką o pojemności 350 ml. Bardzo podoba mi się rozwiązanie z pompką, bo wiem, że aplikacja produktu dzięki temu jest w 100% higieniczna. 
Cena to około 15 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Mleczko ma bardzo fajną konsystencję, jest gęste a zarazem delikatne, wręcz aksamitne. Bez problemu rozsmarowuje się po skórze. Bardzo szybko się wchłania i co najważniejsze nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.
Zapach tego balsamu to jest dość intensywny, ale za to bardzo, bardzo przyjemny. 

Moja opinia:
Bardzo ciężko u mnie z regularnością, dlatego mleczka używam najczęściej około 3-4 razy w tygodniu po kąpieli. Mleczko bardzo dobrze nawilża moją skórę. Muszę jednak dodać, że nie mam problemów z suchą skórą. Sprawia, iż skóra jest gładka i bardzo miękka w dotyku niemal od pierwszego użycia. A efekt ten nie jest krótkotrwały i utrzymuje się nawet dłużej. 


Podsumowując, Jak dla mnie mleczko jest niemal kosmetykiem idealnym. Ma odpowiednią konsystencję, odpowiednio nawilża oraz odżywia skórę, a przy tym nie powoduje uczucia lepkości lub obciążenia skóry. Szybko się wchłania i jego cudowny zapach długo pozostaje na skórze. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka