Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

niedziela, 26 sierpnia 2018

EVELINE Hydro Detox- oczyszczająco-nawilżająca maska węglowa

Oczyszczanie skóry to dla mnie najważniejszy krok w pielęgnacji. Oprócz podstawowej pielęgnacji, czyli żeli, peelingów chętnie sięgam po również po różne maseczki. Dzisiaj przedstawię Wam oczyszczająco-nawilżającą maskę węglową z Eveline. 


Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Maseczka zamknięta jest w saszetce o pojemności 7 ml. Starcza na 2 użycia. 
Jej cena to około 2,50 zł. 

Konsystencja/Zapach:

Maseczka ma przyjemną, kremową konsystencję. Na twarzy przyjemnie zastyga, nie tworzy skorupy. 
Ma bardzo ładny, przyjemny i delikatny zapach. 

Moja opinia:
Maseczka starczyła mi na 2 aplikacje. I już po pierwszym użyciu byłam nią zachwycona. Maseczka bardzo dobrze oczyszcza skórę, radzi sobie i z mniejszymi i większymi zaskórnikami. Ale najbardziej podoba mi się, że maseczka bardzo ładnie zwęża pory. Rzadko który kosmetyk u mnie to robi. Ponadto maseczka ładnie wygładza skórę i tak jakby zmiękcza naskórek. Zgodnie z obietnicami producenta ma działanie nawilżające. Kolejny plus maseczki jest taki, że efekty te utrzymują się na skórze dłużej. 

Podsumowując, Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki. Jest delikatna a zarazem bardzo dobrze oczyszcza. Będę po nią sięgać. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka