sobota, 26 września 2015

BingoSpa- borowinowy żel pod prysznic

Dzisiaj przyszedł czas na recenzję żelu pod prysznic, który towarzyszył mi podczas wrześniowych kąpieli. Tym bohaterem jest: borowinowy żel pod prysznic od BingoSPa.
Od producenta:
Borowina nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Borowina w zabiegach modelujących sylwetkę, likwidujących cellulit oraz rozstępy ma zasadnicze znaczenie odtoksyczniania tkanek objętych cellulitem, a co za tym idzie znacznemu zmniejszeniu skórki pomarańczowej oraz utracie centymetrów poprzez przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Poprawia jędrność skóry, która staje się napięta i gładka. 

Skład:
Aqua, Sodium Laureth-2 Sulphate, Lauramidopropyl Betaine, Sodium Chloridem, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Propylene Glycol (and) Bog Moss Extract, Parmum, Citric Acid, DMDM- Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI20285.

Opakowanie:

Żel mieści się w przezroczystej, smukłej, plastikowej butelce. Zamykanie typu ,, klik" jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo dzięki temu żel bardzo dobrze wydostaje się z opakowania. 
Pojemność żelu wynosi 300 ml, a cena to około 5-7zł
Konsystencja/ Zapach:
Żel jest dosyś gęsty. dobrze nakłada się na skórę. Zapach żelu przypomina mi męskie perfumy. Nie jest to zapach ciężki i nachalny, raczej przyjemny :)

Moja opinia:

Żelu używałam do codziennego mycia ciała. Podczas rozcierania żel nie pieni się na skórze. Dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry, nie podrażnia jej. Zapach nie utrzymuje się za długo na skórze, co akurat dla mnie jest plusem. 

Podsumowując, Żel ten niczym specjalnym się nie wyróżnia. Spełnia swoje podstawowe zadanie, czyli oczyszcza. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka