poniedziałek, 23 listopada 2015

Manhattan Perfect Creamy&Care Lipstick - 34N

Podczas tegorocznych wakacji zamarzyło mi się posiadanie pomarańczowej szminki. Wyruszyłam, więc na poszukiwanie takiej do Rossmanna. Przejrzałam wiele szminek, ale najbardziej spodobała mi się pomadka Perfect Creamy&Care Lipstick - 34N od Manhattana. 

Od producenta:
Pomadka łączy w sobie doskonałą kremowość konsystencji z właściwościami pielęgnacyjnymi. Jej wyjątkowa konsystencja sprawia, że usta mają nasycony kolor, a równocześnie czują się lekko i naturalnie.Kompleks nawilżająco - witaminowy zapewnia im pielęgnację, a filtry UVA i UVB ochronę. Przetestowana dermatologicznie.

Moja opinia:
Ma przyjemną, delikatną konsystencję, jest  miękka, więc  trzeba uważać by sztyft nie złamał się. 
Zapach jest mocno wyczuwalny i niestety dość nieprzyjemny. 
Odcień 34 N to kolor naprawdę pomarańczowy z nutą czerwonego. Szminka jest dobrze napigmentowana i bardzo ładnie kryje usta.
Przy wyborze pomadek najbardziej zależy mi na trwałości. Przy  normalnej rozmowie tzn. bez jedzenia/picia)  kolor utrzymuje się ok. godziny. Natomiast  przy piciu czy zmywa się szybciej. 


Szminka nałożona solo podkreśla suche skórki, dlatego ja najpierw nakładam balsam, a dopiero później szminkę. Szminka ma również tendencję do wysuszania ust.


Podsumowując, Mimo paru niedoskonałosci ogólnie jestem zadowolona z szminki i z jej odcienia. Kolor bardzo dobrze wygląda na ustach. Szminkę mam zawsze przy sobie, więc nawet pomimo jej słabej trwałosci makiajż moich ust wygląda nienagannie i zawsze efektownie. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka