poniedziałek, 11 kwietnia 2016

EVELINE- profesjonalny wysuszacz do lakieru w sprayu

Zapraszam Was dzisiaj na recenzję kosmetyku z którym mam pierwszy raz do czynienia, jest to wysuszacz do paznokci, który dodatkowo ma pielęgnować paznokcie i skórki.Od producenta: 
PROFESJONALNY WYSUSZACZ LAKIERU:
- WYSUSZA
- NABŁYSZCZA
- PIELĘGNUJE PAZNOKCIE I SKÓRKI
Szybki i skuteczny wysuszacz do lakieru w formie wygodnego sprayu. Wystarczy spryskać każdy pomalowany paznokieć, aby przyspieszyć proces schnięcia kolorowego lakieru. Forma sprayu ułatwia i przyspiesza aplikację.
Sposób użycia:
Spryskaj pomalowane kolorowym lakierem paznokcie i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Jedno, dwa przyciśnięcia pompki nie więcej.

 Skład:
Cyclopentasiloxane, Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Mineral Oil, Parfum, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal.

Opakowanie:
Preparat zamknięty jest w 30 ml butelce z atomizerem. Buteleczka jest poręczna, łatwo spryskuje się ną świeżo pomalowane paznokcie. Atomizer lekko się naciska, działa bez zarzutu 
Jego cena to około 17 zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Spray ma lekką oleistą  konsystencję, po spryskaniu palce są tłuste. 
Zapach jest mało przyjemny, mi przypomina zapach jakieś farbki, z drugiej strony jest słodki. Jednak mi nie odpowiada. 
 Moja opinia:
Jest to typ kosmetyku po, który raczej nie sięgam. Jeszcze nigdy nie miałam żadnego wysuszacza do lakieru, ale przyznam szczerze, że zawsze byłam ciekawa jak takie coś działa. 
Preparat rozpryskiwałam na świeżo pomalowane paznokcie, zazwyczaj na drugą warstwę nałożonego lakieru. producent każe go zostawić na paznokciach do wyschnięcia. Niestety przy okazji rozpylania kosmetyku ręce są po prostu nieprzyjemnie tłuste, lepiej nie dotykać nimi niczego, bo można coś pobrudzić. Nie będę kłamać. Mi jego formuła nie przypadła do gustu. Według mnie dosyć długo schnie, w tym czasie sam lakier na paznokciach ma czas wyschnąć, bez tego typu wspomagaczy. A dodatkowo, nie podoba mi się ta nieprzyjemna tłusta konsystencja. 
Producent obieca nam, że kosmetyk dodatkowo pielęgnuje skórki i paznokcie. Z tym się zgadzam, bo ta tłusta konsystencja zmiękcza skórki, dzięki czemu później łatwiej jej usunąć. Coś za coś. Co do nabłyszczenia, to nie zauważyłam, żeby spray robił coś w tej kwestii

Podsumowując, Co prawda nie mam porównania tego preparatu do innego tego, ale ten nie przypadł mi do gustu. Może wszystkie kosmetyki wysuszające, powinny mieć taką formułę, jeśli tak to są one zdecydowanie nie dla mnie. 
Dziękuję firmie Eveline Cosmetics za możliwość testowania ich kosmetyków. Ten fakt nie wpłynął jednak na ocenę kosmetyków. 


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka