piątek, 8 kwietnia 2016

Moje zapachy od Perfumik. pl, czyli Calvin Klein CK IN2U, Dolce&Gabbana The One Rose, Armani Si

Należę do osób, które chyba nigdy nie znajdą swojego ulubionego zapachu, ponieważ perfumy bardzo szybko mi się nudzą. Mam ich niemałą kolecję i standardowe perfumy o pojemności 75 ml starczają mi na bardzo długo. 
Jakiś czas tam przeczytałam u jednej z blogerek post na temat perfumetek o pojemności 33 ml, a na dodatek inspirowanych zapachem najbardziej popularnych marek. Zainteresowałam się tą stroną i dzięki uprzejmości strony Perfumik. pl , dziś są u mnie 3 perfumetki inspirowane zapacem takich marek: Calvin Klein CKIN2U, Dolce&Gabbana The One Rose, Armani Si. Znam oryginale perfumy Calvina Kleina i Armaniego, dlatego je wybrałam bardziej z ciekawości na te perfumetki odpowiadają oryginałom, natomiast zapach Dolce&Gabbany jest dla mnie nowością. 
Zapraszam do recenzji. 

Calvin Klein CK IN2U

Opis zapachu ze strony producenta: 
Propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w dobie kultury SMS,
internetu, blogów i skrótowej nowomowy.Zapach dla Niej otwiera się wybuchem różowego grejpfruta, po czym przechodzi w apetyczną miodową orchideę.                                                       
Typ: owocowy                                                                                                                                         
Nuta zapachowa: czerwona porzeczka, bergamotka, różowy grejpfrut, słodka orchidea, biały kaktus, cedr, ambra, wanilii.

Pierwszym prezentowanym przeze mnie zapachem będzie perfumetka o numerze 39.  Już na początku wspomnę, że nie przypomina ona oryginalnego zapachu jak dla mnie w ogóle. Tworzy za to swój odrębny zapach dość intensywny.  Wyczuwalny jest cierpki, zapach grejpfruta o którym wspomina producent. Dla mnie jendak jest to bardziej zapach orientalny niż owocowy.


Armani Si
Opis zapachu ze strony producenta: 
Jest nową interpretacją szyprowego zapachu, który otula skórę i obezwładnia zmysły. Zapach jest transparentny, elegancki i wyjątkowy. Harmonijnie łączy ze sobą trzy akordy: nektar z czarnej porzeczki, współczesny szypr oraz jasne drzewo piżmowe.
Typ: szyprowy
Nuty zapachowe: liść czarnej porzeczki, frezja, róża, wanilia, paczula, ambroksan, nuty drzewne
Perfumetka o numerze 142 kryje w sobie intensywną woń kwiatową, szyprową. Jest to zapach mocny i zdecydowany, a jednocześnie sa w nim wyczuwalne lekkie nuty wanilii.                                           
Znam oryginalny zapach Si i według mnie perfumetka, która jest nim inspirowana bardzo go przypomina. 

Dolce&Gabbana The One Rose

Opis zapachu ze strony producenta: 
Woda perfumowana dedykowana delikatnym kobietom o romantycznej duszy.
Różowy grejpfrut w delikatnym flircie z piwonią i lilią nadaje Rose The One subtelnego, słodkiego i bardzo zwiewnego charakteru.                                                                                                                
Typ: kwiatowy                                                                                                                                           

Nuta zapachowa: bułgarska róża. czarna porzeczka, różowy grejpfrut, konwalia, peonia, lilia biała, liczi, wanilia, piżmo, ambra, sandałowiec. 
Ostatni zapach o numerku 47 jest zapachem świeżym, zdecydowanie kwiatowym, lubię nuty wanilii i piżma w perfumach, dlatego zapach ten od razu skradł moje serce. Może zgadza się, że zapach ten jest dedykowany delikatnym kobietom?  Jesli jest choć trochę podobny do oryginału to chcę go miec, choć na razie wystarczy mi zapach tej perfumetki

Moje ogólne wrażenia, jesli chodzi o Perfumetki są jak najbardziej pozytywne. Ich cena nie jest wygórowana, za 33 ml na stronie Perfumik. pl zapłacimy 15 zł. Ich pojemność sprawia, że idealnie nadają się do torebki.
Jeśli chodzi o trwałosć to wczuwalne są przez około 2 godziny. Według mnie to dobry wynik. Z resztą po dwóch godzinach możemy wyjąc taki flakonik z torebki i odświeżyć zapach :)

Perfumetki naprawdę polecam, dlatego jeśli jesteście zainteresowane którymś z zapachów to zapraszam do poznania się z ofertą producenta Perfumik.pl , gdzie znajdziecie zapachy wybrane przeze mnie jak i cała gamę innych zpachów inspirowanych perfumami najpopularniejszych marek.

Dziękuję stronie Perfumik.pl  za możliwość testowania ich zapachów Ten fakt nie wpłynął jednak na ocenę perfumetek. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka