poniedziałek, 23 stycznia 2017

Zapach natury- Mariza lawendowa sól do kąpieli

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam sól do kąpieli o zapachu lawendy  marki Mariza, którą dostłam w ramach współpracy ze sklepem internetowym Zapach natury
Od producenta:
Odprężająca, kłodawska sól do kąpieli o zapachu świeżych kwiatów lawendy pomaga wyciszyć się i zrelaksować. Działa uspokajająco, łagodzi napięcie i zmęczenie, ułatwia zasypianie. Wzbogacona została w dobrze przyswajalne minerały, makro- i mikroelementy, które delikatnie oczyszczają i wygładzają skórę. Pozostawia lekki, przyjemny zapach.
Opakowanie:
Sól zamknięta jest w plastikowym słoju o pojemności 600 g. Otwór jest dość spory dlatego dość łatwo wydostaje się z niego produkt. Dodatkowo słój bardzo ładnie się prezentuje w łazience. 
Cena: na stronie Zapach natury, tutaj, w cenie 13,30 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Sól ma postać drobnych kryształków, które szybko rozpuszczają się w wodzie barwiąc ją delikatnie na fioletowo. 
Na początku zapach wydawał mi się trochę chemiczny, ale po rozpuszczeniu w wodzie, staje się bardziej ,,naturalny" rzeczywiscie przypomina lawendę. 
Moja opinia:
Trudno powiedzieć coś o właściwościach pielęgnacyjnych soli, bo takich nie ma. Sól taka ma za zadanie przede wszystkim umilić kąpiel. I to zadanie sól do kąpieli spełnia. Jej zapach odpręża i relaksuje. Kąpiel po ciężkim w wodzie  z dodatkiem soli relaksuje. 
Kąpiel z dodatkiem soli nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Jak już wspomniałam nie zauwazyłam żeby sól wpływała jakoś na moją skórę. Ma raczej działania na nasze zmysły. 
Podsumowując, Sól do kąpieli Mariza ze sklepu Zapach natury mogę naprawde polecić. Myślę, że każdemu raz na jakiś czas przyda się taka relaksująca kąpiel. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka