sobota, 7 stycznia 2017

Grudniowe denko

W dzisiejszym poscie przedstawię Wam moje niewielkie grudniowe zużycia. 

Kupie ponownie
Może kupie
Nie kupię
1. TWARZ
 1. Altermedica srebro koloidalne- to ostatnio mój hit w pielęgnacji skóry. Używam go jako toniku rano i wieczorem. Srebro bardzo dobrze oczyszcza skórę, reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu podkład utrzymuje się zdecydowanie dłużej na skórze.
Czy  kupię ponownie? Tak 
2.Zaja naturalny krem oliwkowy- nie używałam go do twarzy, bo okazał się niestety trochę za ciężki, więc smarowałam nim bardziej przesuszone miejsca ca ciele. 
Czy  kupię ponownie? Nie
2. WŁOSY
1. Bania Agafii jajeczny szampon do włosów- Z działania szamponu jestem bardzo zadowolona. Szampon bardzo łagodnie oczyszcza włosy ze wszelkich zabrudzeń, sebum, domywa wszelkie oleje. Szampon nie plącze włosów, wręcz przeciwnie, po jego użyciu są sypkie, gładkie, lejące. W ogóle nie miałam problemu z ich rozczesaniem. Więcej o szamponie w tym poście. 
Czy  kupię ponownie? Tak 
2. Jantar- odżywka z wyciągiem z bursztynu  do skóry głowy-  odżywki używam regularnie kilka miesięcy w roku od kilku lat. Zawsze działa- przyśpiesza porost włosów sprawia, że dzięki niej pojawiają się baby hairy.
Czy  kupię ponownie? Tak 
3. Hairvity- suplement na porost włosów- Tabletki stosowałam regularnie 2 razy dziennie po śniadaniu i obiedzie. Tabletki są dość duże ale nie sprawiały trudności przy połykaniu. 
Co do działania zauważyłam lekką poprawę w kondycji moich włosów. Nie  puszą się tak bardzo jak przed kuracją. Widać, że są lekko odżywione. Delikatnie zmniejszyła się liczba wypadających włosów  co mnie cieszy najbardziej, bo jesienią ten problem bardzo mi doskwiera. Jeśli chodzi o wzrost to nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego przyrostu, bo jedynie 2,4 cm. Nie zauważyłam wysypu baby hair.
Czy  kupię ponownie? Nie
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka