czwartek, 27 października 2016

Babuszka Agafia-Szampon jajeczny do włosów normalnych

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić recenzję taniego ale czy dobrego jajecznego szamponu do włosów Banii Agafii? Przekonajcie się sami ;)


Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Szampon znajduje się w butelce o pojemności 350 ml wykonanej z ciemnego plastiku, ale kolor jest na tyle przezroczysty, że łątwo kontrolować jest stan zużycia. Szata graficzna opakowania jest zabawna. Dominujący kolor żółty nawiązuje do tytułowego składnika szamponu czyli jajka. Mamy jeszcze główną bohaterkę, czyli tą która nam te jajka znosi- kurę. 
Ja swój szampon kupiłam na stronie bioika w cenie 4, 22zł.
Konsystencja/ Zapach:
Szampon ma gęstą, kremową konsystencję. W kontakcie z woda szybko się pieni. Ma bardzo intensywny, żółty kolor.
Przed kupnem szamponu obawiałam się, że będzie pachniał jajkiem, a nie lubię tego zapachu. Jednak okazało się, że szampon ma bardzo przyjmny, słodkawy zapach.

Moja opinia:
Z działania szamponu jestem bardzo zadowolona. Szampon bardzo łagodnie oczyszcza włosy ze wszelkich zabrudzeń, sebum, domywa wszelkie oleje. Szampon nie plącze włosów, wręcz przeciwnie, po jego użyciu są sypkie, gładkie, lejące. W ogóle nie miałam problemu z ich rozczesaniem. Choć staram się regularnie używać odżywek to czasami zdarza mi się, że po prostu nie mam na to czasu i wtedy myję włosy tylko szamponem. Wtedy zazwyczaj moje włosy są szorstkie i matowe, Jednak nie w tym wypadku. Szampon nie przesusza włosów.
Szampon nie podrażnił ani nie uczulił mojego skalpu.
Podsumowując, Szampon okazał się bardzo skuteczny dla moich włosów. Bardzo dobrze oczyszcza włosy, jest przy tym łagodny dla skóry głowy, nie wzmaga przetłuszczania się włosów.  Osobiście polecam. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka