niedziela, 30 października 2016

MyAsia- Holika Holika Tomato Juicy mask i Blueberry Juicy Mask

W dzisiejszym poście przedstawię Wam dwie maseczki ze sklepu MyAsia Holika Holika-  Tomato Juicy mask i Blueberry Juicy Mask .
 Holika Holika Tomato Juicy mask 
Maska ma za zadanie zrewitalizować, odświeżyć oraz dodać blasku skórze. Maseczkę trzymałam na skórze jakieś 20 minut, może nawet trochę dłużej, bo bardzo przyjemnie mi się w niej siedziało. Po aplikacji na skórze zostaje lepka warstwa, ale dość szybko się wchłonęła, więc zupełnie mi nie przeszkadzała.  Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po zastosowaniu maski to pięknie nawilżona skóra. Skóra stała się bardziej promienna i milsza w dotyku
Maseczka nie podrażniła skóry, nie spowodowała jej ściągnięcia. 
Maseczko do kupienia tutaj, w cenie 8,95 zł. 


Holika Holika Blueberry Juicy Mask 
Wersja jagodowa to zastrzyk energii, który ma odżywić i nadać ładnego kolorytu poszarzałej i zmęczone skórze twarzy. Znajdują się w niej  ekstrakty z jagody, aceroli i winogron.
Opakowanie maski jest mocno fioletowe nawiązujące do borówek, a raczej do soku z borówek. Po otwarciu opakowania wydobywa się z niego orzeźwiający zapach, lekko słodki.  Bawełniana płachta idealnie dopasowuje się do twarzy, doskonale na niej leży. Jej noszenie to prawdziwa przyjemność , relaks dla skóry i ciała ;)  Po jej użyciu skóra jest idealnie nawilżona, napięta, odżywiona i rozświetlona i promienna. 
Maska do kupienia tutaj, w cenie 8, 95 zł. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka