wtorek, 4 października 2016

JADWIGA- kremowy balsam do ciała z masłem kakaowym

W dzisiejszym poście, chciałam Wam przedstawić balsam do ciała z masłem kakaowym, który miałam okazję używać, dzięki uprzejmości marki Jadwiga.

Od producenta:
Opakowanie:
Balsam znajduje się w wygodnym opakowaniu, stojącym na nakrętce o pojemności 200 ml. Szata graficzna jest bardzo prosta, dominuje tu biel i brąz, co nawiązuje do masła kakowego. 
Balsam do kupienia tutaj, w cenie 28,50zł. 

Konsystencja/ Zapach:
W momencie rozsmarowywania na ciele odrobinę bieli, ale już po chwili wchłania się całkowicie –  jedynie co czuć wtedy na skórze to niesamowite nawilżenie. Bez obaw można wkąłdać ubrania. 
Zapach. To było to, co urzekło mnie od razu. Czuć w nim aromat kakao. jest to zapach subtelny  nie chemiczny lecz naturalny, otulający i lekko słodki.
Zapach otula ciało przed dłuższy czas, ale nie jest przytłaczajacy. 
Moja opinia:
Balsam w swoim składzie zawiera masło kakaowe,a oprócz tego alantoine, olej jojobę czy D-pantenol. Moja skóra pokachała ten balsam, który ją pięknie nawilża i wygładza. Świetnie radzi sobie ze zrogowaciałą skórą łokci czy kolan. Od kiedy go używam skóra w tych miejscach, choć jeszcze nie do końca idealna to jest znacznie gładsza. 
Bardzo cieszy mnie fakt, że balsam zapobiega powstawaniu rozstępów, ponieważ mam bardzo podatną skórę na ich tworzenie. 
Producent zaleca stosowanie balsamu zarówno przed jak i po opalaniu. Dlatego przed każdym wyjściem na zewnątrz nakładałam go na skórę. Dzięki temu podłuższym przesiadywaniu na słońcu uniknęłam poparzeń słonecznych, a przy tym lepiej się czułam po nałożeniu tego balsamu w wysokich temperaturach, ponieważ skóra nie lepiła się. Niestety przy niektórych kremach z filtrami w upalne dni po prostu się topiłam :P 
Podsumowując,Balsam ten został mi zaproponowany do testowania przez marke Jadwiga. Myślę, że to był strzał w 10. I na pewno jeszcze nie raz będę chciała do niego wrócić, zwłaszcza latem.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka