poniedziałek, 3 października 2016

Ulubieni we wrześniu

Nadszedł koniec września, więc przyszła również pora na podsumowanie tego miesiąca. Przedstawię Wam moich kosmetycznych i niekosmetycznych ulubieńców.
1. Ulubiony kosmetyk
Jadwiga, olej jojoba
To moje zdecydowane odkrycie miesiąca. Olej ten znacznie ograniczył przetłuszczanie mojej skóry. bardzo szybko się wchłania, dlatego idealnie nadaje się pod makiajż. Olej jojoba radzi sobie również z podrażnieniami skóry, dlatego gdy smarowałam nim, gdy moja skóra była przesuszona, bardzo szybko dochodziła do siebie. Więcej o nim poczytacie tutaj.
 2. Ulubiony zapach
Oriflame Solar- balsam do rąk i do ciała 
Dziś wyjątko zamiast perfumy w moich zapachowych ulubieńcach pojawi się balsam, któego zapach  nabardziej mnie urzekł. Dlatego najczęściej nakładałam go rano na nogi, albo na ręce i dłonie. Skóra dzięki niemu była aksamitnie gładka i nawilżona. Dodatkowym plusem jest to, że zapach utzymywał się bardzo długo. 
Balsam bardzo szybko się wchłania dlatego od razu można się ubierać, bez obawy, że poplamimy ubrania. 
3. Ulubiona książka
Nicholas Sparks, Ostatnia piosenka
Jakiś czas temu miałam okazję oglądnąć film ,,Ostatnia piosenka" nakręcony na podstawie książki. Ekranizacja tak mi się spodobała, że gdy tylko zobaczyłam tę książkę w lokalnej bibliotece wiedziałam ,ze będę musiała ją przeczytać. Książka o wiele bardziej mi się spodobała. Przede wszystkim jest bardziej szczegółowa. 
,,Ostatnia piosenka" to książka pełna wniosków dla każdego z nas. Zwraca uwagę na to, o czym często zapominamy. Rodzina jest najważniejsza mimo, że w życiu codziennym wymazujemy to ze swojej świadomości z wielu powodów.
Szczerze zakochałam się w tej powieści!
Mimo opuchniętych oczu od płaczu z chęcią przeczytam ją raz jeszcze za jakiś czas, bo naprawdę warto do niej wracać. 
4. Ulubiona piosenka
Anita Lipnicka, Ptasiek
Ogólnie nie lubię twórczosci Anity Lipnickiej, ale uważam, że ten utwór jest rewelacyjny. Ma w sobie coś z folkloru. Bardzo dobrze się go słucha. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka