Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

niedziela, 7 października 2018

Farmona- Herbal Care- nawilżająca maseczka do twarzy

Dziś przyszedł czas na przedstawienie Wam efektów działania nawilżajacej maseczki do twarzy z aloesem od Farmony. Zaparszam.


 Od producenta:
 Skład:
Opakowanie:
Maseczka zamknięta została w wygodnej saszetce o pojemnosci 10 ml (2x5ml). Spokojnie starcza na 3 użycia.
Cena to około 4zł.  

Konsystencja/Zapach:

Maseczka ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję, którą bardzo łatwo i wygodnie nakłada się na twarz. Docelowo powinno pozostawić się ją na skórze do wchłonięcia, jednak ja z uwagi na moją mieszaną skórę, z tendencją do zapychania zawsze po 15 minutach zmywałam to co sie nie wchłonęło. 
Maseczka ma bardzo ładny, świeży zapach. 


Moja opinia:
Maska wystarczyła mi na 3 użycia. Zgodnie z zaleceniami producenta nałożyłam ją na około 15 minut na twarz, po czym zmyłam jej nadmiar ciepłą wodą. Maska bardzo przyjemnie odżywia skórę, sprawia, że staje się bardziej miękka. Jeśli chodzi o nawilżenie to nie zauważyłam spektakularnego efektu. 
Maska ma lekką konsystencję, więc nie trzeba obawiać się, że zapcha skórę. Ja mam skórę skłonną do tego, więc na wszelki wypadek zmyłam maseczkę.Podsumowując, maska bardzo dobrze się u mnie spisała. Wydaje się, że dla osób z bardzo suchą skórą może być być za słaba. Niemniej jednak warto ją wypróbować. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka