Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

środa, 3 października 2018

Bielenda- carbo detox- oczyszczający żel micelarny

Dziś chciałabym Was zaprosić na recenzję oczyszczającego żelu micelarnego od Bielendy. 


Od producenta:


Opakowanie:   
Żel zamknięty został w plastikowej butelce o pojemności 200 ml. Opakowanie jest bardzo wygodne ma pompkę, która nie zacina się, dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. 
Cena żelu to około 15 zł.  

 Konsystencja/Zapach:
Żel ma dosyć gęstą konsystencję. mam wrażenie, gęstszą od typowych żeli. Bardzo dobrze nakłada się na twarz. Nie spływa ze skóry. Po lekkim masażu zaczyna się delikatnie pienić. 
Ma bardzo ładny, słodkawy zapach. 


Moja opinia:
Żel carbo detox dobrze oczyszcza skórę , bez efektu ściągnięcia, radzi sobie ze zmyciem makijażu- podkładu czy nawet tuszu do rzęs. Po umyciu nim twarzy płatek kosmetyczny nasączony płynem micelarnym jest czysty. Nie zapycha, nie wysusza, pozostawia cerę gładką i miękką i matową na jakiś czas. Żel jest bardzo wydajny , taka buteleczka wystarczyła mi na ponad 3 miesiące, a używałam go głównie wieczorem do takiego gruntownego oczyszczania skóry. 

Podsumowując, uważam, że warto zwrócić uwagę na ten żel. Jest bardzo łagodny dla skóry a jednocześnie bardzo skuteczny. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka