Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

czwartek, 11 października 2018

Skin in the city- ujędrniające mleczko do ciała

W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić ujędrniający balsam do ciała Skin in the city. 

Od producenta:
Skład: 
Opakowanie:
Balsam zamknięty został w plastikowej tubce o pojemności 200 ml. Szata graficzna opakowania jest bardzo ładna, dominuje kolor różowy. Opakowanie jest bardzo elastyczne dzięki czemu bardzo łatwo wydostaje się z niego balsam do ostatniej ,,kropli"
Cena balsamu to około 15 zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Mleczko ma bardzo fajną konsystencję, jest gęste a zarazem delikatne, wręcz aksamitne. Bez problemu rozsmarowuje się po skórze. Bardzo szybko się wchłania i co najważniejsze nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.
Zapach tego mleczka to dla mnie prawdziwy kosmos, pachnie bardzo świeżo, trochę słodko. I zapach ten dosyć długo utrzymuje się na skórze. Po miesiącu stosowania nie zauważyłam by  mleczko jakoś ujędrniło moją skórę, ale ja od kosmetyków tego typu nie oczekuję nawet tego. Najbardziej zależy mi na nawilżeniu. 


Podsumowując, Jak dla mnie mleczko jest niemal kosmetykiem idealnym. Ma odpowiednią konsystencję, odpowiednio nawilża oraz odżywia skórę, a przy tym nie powoduje uczucia lepkości lub obciążenia skóry. Szybko się wchłania i jego cudowny zapach długo pozostaje na skórze. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka