poniedziałek, 2 marca 2015

Włosowa aktualizacja- luty

Moje włosy w lutym:

Moja pielęgnacja włosów:
Kosmetyki, które kupię na pewno jeszcze raz
Kosmetyki, które średnio się u mnie średnio sprawdziły
Buble kosmetyczne

1. Olejowanie - olej kokosowy i nafta kosmetyczna
W lutym zamieniłam oliwkę Hipp, którą stosowałam prawie 2 miesiące na przemian z olejem lnianym na olej kokosowy i naftę kosmetyczną . Olejowanie raz w tygodniu przyniosło bardzo dobre rezultaty. Przede wszystkim włosy stały się nasowmicie miękkie i gładkie. Końcówki nie puszą się jak kiedyś. Nafcie zawdzięczam natomiast to, że pojawiły się "baby hair" 

2. Szampony-  Green Pharmacy z pokrzywą zwyczajną, Kallos Silk
W lutym nie rozstałam się ze swoim ulubiony ziołowym szamponem. Chyba już kilkakrotnie wspominałam, że uwielbiam szampony na bazie ziół. Stosowałam go 4 razy w tygodniu. Natomiast 2 razy w tygodniu używałam szamponu Kallos Silk. Jest dobry, bo po umyciu włosy są mięciutkie. Drażni mnie tylko zapach i wielka nieporęczna butelka. 
3. Odżywka Isana Intensiv Pflege
Przyzwoita odzywka, jednak miałam lepsze odżywki z Isany. Myślę, że po skończeniu opakowania do niej nie wrócę.
4. Maski - Kallos Keratin, Kallos Chocolate
Obydwie maski bardzo polubiłam, choć nie ukrywam, że ta pierwsza szczególnie mnie zachwyciła. Ale nie ma co ukrywać, moje włosy bardzo lubią proteiny i dobrze na nie reagują, Maskę stosowałam raz w tygodniu. Natomiast maskę chocolate używałam 2 razy w tygodniu. Podoba mi się to jak maska nawilża i wygładza moje włosy. 
5. Serum do końcówek- Joanna, apteczka babuni, serum wygładzająco regenerujące
Bardzo lubię to serum i bardzo często do niego wracam. Po pierwsze zapach jest niesamowity, taki słodki- po prostu mleko i miód. Nie wszystkim może się spodobać. Po drugie- działanie, serum bardzo dobrze odżywia końcówki. Jestem z niego zadowolona.
6. Wcierka- woda pokrzywowa
Mam mieszane uczucia co do tej wody, stosuję ją 2 razy w tygodniu. Miała przeciwdziałać szybkiemu przetłuszczaniu się włosów. I w bardzo niewielkim stopniu to robi. Jednak spodziewałam się czegoś więcej.
7. Suplementacja- Humavit, skrzyp i pokrzywa 
Mój ulubiony suplement. Doskonale działa na skórę i włosy, dlatego wracam do niego za każdym razem, gdy mam problemy ze skórą, czy nadmiernym wypadaniem włosów,
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka